Skóre utkání otevřel v 7. minutě na středu nikým nehlídaný Martin Ďuriška a dodal svému týmu sebevědomí. Laufenům se v zápase podařily proměnit obě přesilovky, když tu první využil Vojtěch Procházka dorážející střelu Kriše. Již po první třetině mohlo být vedení Znojma výraznější, ale další šance zůstaly nevyužity.

V prostřední části čekalo 87 diváků dlouho na další branku utkání. Kýžená branka domácích však ne a ne přijít, a tak Znojmo v pasáži mezi 32. a 40. minutou svého soupeře nadobro zlomilo. Důrazem se prosadil opět kapitán Procházka a bylo to 0:3. Následnou nádhernou akci zakončil na jeden dotek Jiří Šrámek a takzvaně do šatny skórovali ještě Čihal s Ďuriškou. Po dvou třetinách tak svítilo na časomíře skóre 0:6.

Ve 3. třetině zaznamenali domácí ve 45. minutě čestný úspěch, ale jejich další rozlet zastavilo pětiminutové vyloučení a Laufen pak ještě přidal další tři branky. Hattrick dovršil Šrámek a v samotném závěru se ještě prosadil Jan Novák. Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Martin Ďuriška. A-tým je v tabulce po 4 kolech na průběžném 4. místě.

TJ Slovan Havířov – TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:9 (0:2, 0:4, 1:3)

Branky: 45. Kryštof Fusek - 7. Martin Ďuriška, 15. Vojtěch Procházka, 32. Vojtěch Procházka, 38. Jiří Šrámek, 40. Petr Číhal, 40. Martin Ďuriška, 49. Jiří Šrámek, 49. Jiří Šrámek, 56. Jan Novák. Diváci: 87.

Sestřih z utkání:

Videorozhovory:

Rozpis 5. a 6. kola 1. ligy mužů:

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Letka Toman Finance Group (28. září v 18:00)

FB Hurrican Karlovy Vary – TJ Znojmo LAUFEN CZ (3. října v 17:00)