V prvním pohárovém klání Znojmo nezaváhalo, když doma přestřílelo prvoligového nováčka Troopers poměrem 9:5. V utkání se zaskvěli bratři Blažkové, kteří shodně zapsali statistiku 2+1. Dvěma body rovněž přispělo trio Ďuriška, Šrámek, Novák a premiérovou trefu zaznamenal po svém návratu také Martin Pánek.

To pardubičtí schytali v úvodním utkání poháru debakl. Sokoli vyslali na utkání v Brně proti Buldokům juniorskou sestavu, která prohrála vysoko 2:15. Tento výsledek však nelze brát příliš vážně a v Kutné Hoře již proti Znojmu vyběhne superligová sestava. Ta se prezentovala dobrými výkony na turnaji Czech Open v kategorii Pro, kde porazila například Karlovy Vary nebo Kladno a nakonec si z tohoto prestižního turnaje odnesla bronzové medaile! Tým táhne zkušený Martin Zozulák a ostřílené trio Šmíd, Pakosta a Teichman.

A-tým tak nečeká vůbec jednoduchý úkol, obzvláště také proto, že na venkovní utkání vyrazí v okleštěné a hubené sestavě. Ze skupiny poháru postupují všechny 4 celky a již následující utkání napoví o pořadí ve skupině.

Pohár Českého florbalu:

neděle 21. 8. (18:00) Sokoli Pardubice – TJ Znojmo LAUFEN CZ

On-line přenos z utkání naleznete zde: ZDE