Jak už jsme zmínili výše, utkání se nevyvíjelo z pohledu znojemských vůbec dobře a nefungovala především obranná fáze, když šel Havířov hned v úvodu do dvoubrankového vedení. V 10. minutě ale zaklepal poprvé na dveře brankáře domácích povedenou ranou Bohumil Piskáček – 2:1. Nezdary v obraně Laufenu však pokračovaly a Havířov střelou od půlky hřiště opět odskočil. Nový impuls do znojemské hry vnesl před první přestávkou šťastnou brankou kapitán Procházka a Znojmo bylo zase na dostřel.

Od 2. třetiny převzali Laufeni iniciativu, ale především hráli daleko jistěji do obrany. Přesto se Torpedo dočkalo další branky a opět vedlo o dva góly 4:2. Po půli utkání přišel první zlom, kdy s povedenými akcemi přispěchal Jiří Šrámek, který nejprve naservíroval jasný gól Kucharičovi a o minutu později zakončil své sólo tvrdou ranou na 4:4!

Rozhodnout tak měla až poslední část utkání. V ní rozjeté Znojmo zúročilo formu z posledních týdnů. Do vedení dostal Znojmo po zakončení backhandem Kucharič a dalším dvougólovým střelcem večera se stal Bohumil Piskáček toho večera vyhlášený za nejlepšího hráče znojemských – 4:6! V 52. minutě pak domácí Torpedo ještě utkání dokázalo zdramatizovat, ale na další gól Vlčka na 5:7 už odpověď nenašlo. A-tým se tak veze na vítězné vlně, která ho nadále drží v úvodní čtyřce tabulky a navíc mají soupeři před nimi více odehraných utkání.

Nyní se Laufeni představí dvakrát na domácí palubovce, a to v pátek a v sobotu vždy ve 20 hodin!

Torpedo Havířov – TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:7 (3:2, 1:2, 1:3)

Branky: 6. Martin Šulc, 7. Jakub Vilím, 11. Ondřej Kučera, 30. Jakub Vilím, 52. Adam Feber - 10. Bohumil Piskáček, 17. Vojtěch Procházka, 32. Tomáš Kucharič, 33. Jiří Šrámek, 46. Tomáš Kucharič, 51. Bohumil Piskáček, 57. Vojtěch Vlček. Diváci: 80.

Sestřih: 

Videorozhovory:

Následující utkání 1. ligy mužů:

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Florbal Ústí (26. listopadu ve 20:00) dohrávka 14. kola

TJ Znojmo LAUFEN CZ – TJ Slovan Havířov (27. listopadu ve 20:00) – 16. kolo