Znojmo jede opět na Superfinále!

14. dubna 2019 OSTRAVAR ARÉNA – velký den pro český florbal – 8. Superfinále florbalu!

Pořádáme zájezd na Superfinále florbalu 2019. Pojeďte s námi si užít jednu z největších sportovních akcí České republiky tohoto roku!

Již teď máme pro Vás nakoupené vstupenky na Superfinále florbalu 2019, které se letos opět koná v Ostravě. “Když už tak už“ – tímto heslem jsme se řídili a objednali jsme ty vůbec nejlepší místa v celé aréně!

Co je vlastně Superfinále florbalu?

„Superfinále bylo představeno v roce 2012 jako převratná novinka v rámci České republiky v halových sportech. Jedno utkání rozhoduje o držitelích titulů Mistr České republiky ve florbale mužů a žen.  Diváci mohou očekávat strhující podívanou, která vždy strhne zaplněnou O2 a vyhecuje hráče k výborným výkonům. Není žádné příště, není možnost opravy! Jeden den! Jedno místo! Dva vítězové! Superfinále florbalu je akcí, na které pravý sportovní fanoušek nesmí chybět.“ (Český florbal)

Cena pro členy TJ Znojmo a jejich rodinné příslušníky: 590 Kč – zahrnuje vstupenku na hlavní tribunu a dopravu luxusním autobusem

Pro přihlášené: Úhrada vstupenek a jejich předání proběhne v autobuse cestou do Ostravy

Odjezd: 9:15 od Pneuservisu Kárník

Návrat: cca 22:00 k Pneuservisu Kárník

Termíny utkání:

  • 13:15 Superfinále Extraligy žen
  • 16:30 Superfinále Tipsport Superligy

V rámci Superfinále vás také čeká doprovodný program:

Spolu s otevřením OSTRAVAR ARÉNY budou všem návštěvníkům k dispozici stánky s občerstvením, suvenýry a veškeré další prostory arény.

  • VELETRH FLORBALOVÝCH ZNAČEK
  • SOUTĚŽE O HODNOTNÉ CENY
  • DALŠÍ PŘEKVAPENÍ

Vyražme do Ostravy si užít tento velký florbalový den společně!

Minulý rok se výjezd povedl na výbornou a dokonce se naše výprava dostala na video upoutávku pro letošní ročník Superfinále!

Zájemci pište/volejte manažerovi oddílu: Jan Šťastník, tel.: 777 759 661, e-mail: manazer@florbalznojmo.cz

Komentáře