Víkendový report mládeže: Premiéru v nové sezóně si odbyly další týmy

Dorost

Dorostenci cestovali už podruhé v sezóně do daleké České Třebové, kde je čekaly další dva zápasy v rámci koše B v 1. dorostenecké lize. I na druhém turnaji vyhrálo přesvědčivě oba zápasy Znojmo, když v prvním utkání nedalo šanci florbalistům FBK Orlicko – Třebovsko a po výsledku 13:1 slavilo pohodlnou výhru. Hattrickem o sobě dal v zápase vědět obránce Martin Smejkal.

V druhém případě čekal dorostence soupeř Snipers Třebíč, což slibovalo zajímavější průběh utkání, ale i v tomto případě nenechali naši mladíci nic náhodě a zvítězili 6:1. Dva body v utkání zapsali Sedláček, Blažek a Černý. Díky dvěma výhrám se dorostenci pro následující zápasy přesunou z koše B do koše A.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBK Orlicko – Třebovsko 13:1

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Snipers Třebíč 6:1

 

MLADŠÍ ŽÁCI BLACK

Mladší žáci Black jsou pro tuto sezóny nasazeni do 1. koše ligy mladších žáků a hned na úvod je čekali silní soupeři. V úvodním utkání proti Gulliverům se okoukávali a zrodila se z toho málo vídaná remíza 0:0, když podali vynikající výkon oba brankáři.

Ve druhém utkání proti Troopers Moravanům se pár přihlížejících diváků branek dočkalo. Znojemští mladíci si v průběhu utkání vybudovali náskok 4:2, který ale soupeř minutu před koncem stáhl a vyrovnal. Znojmo ale bojovalo až do konce a dočkalo se vítězné branky na 5:4.

V posledním utkání pak mladší žáci potvrdili dobrý vstup do sezóny vítězstvím 5:2 nad Židenicemi.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gullivers Brno 0:0

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Troopers Moravany 5:4

TJ Znojmo LAUFEN CZ – K1 Florbal Židenice 5:2

 

MLADŠÍ ŽÁCI WHITE

Další tým mladších žáků White hraje tu stejnou soutěž mladších žáků, jen je nasazen ve 2. koši. Mladíci z týmu White hráli hned napoprvé doma a zápas od zápasu se zlepšovali. Nejprve začali porážkou od Bulldogs Brno poměrem 2:7.

Ve druhém utkání sahali po bodu, ale nakonec podlehli Gepardům z DDM Helceletka 2:3 a ve třetím utkání se dočkali alespoň remízy 5:5 proti týmu Hattricku Brno.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno Orange 2:7

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gepardi DDM Helceletka Brno 2:3

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Hattrick Brno B 5:5

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Na svůj první turnaj sezóny cestovaly do Brna na Lesnou starší žákyně. V loňské sezóně svoji jihomoravskou divizi starších žákyň vyhrály a letos nebudou mít opět jiný cíl. Na prvním turnaji si to rozdaly s Aligátorkami a Buldočkami.

V prvním utkání proti Aligátorkám se sice brzy ujaly Znojmačky vedení, ale nakonec po otočení skóre stihly 4 minuty před koncem alespoň vyrovnat. Ve druhém utkání pak zcela zdemolovaly brněnské Buldočky, kterým nadělili 9 branek!

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC Aligators 2:2

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 9:0

Komentáře