Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Čtvrtek 16.11. 19:48:15

Nominace přípravky 18.11. Brno Čejkovická: Matěj Pokorný, Šárka Hamříková - Ella Endlová, Lukáš Vlček, Šimon Stegura, Františka Klaudingerová, Tereza Eliášová, Daniel Maňura, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Jakub Honek, Filip Simota. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. Sraz v sobotu v 7:00 hodin u Pneu Kárník, návrat cca ve 13:00 hodin k Pneu Kárník. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel.: 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, tentokrát můžete doprovodit své ratolesti společně s námi v autobusu !!! Adresa haly: EZŠ Čejkovivcká, Čejkovická 10, Brno 12, 61200.

Čtvrtek 16.11. 18:28:28

STARŠÍ ŽÁCI (Brno)

sraz: neděle 9:55 u haly, odjezd: 10:00

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + kdo má dres, tak i dres

sestava: Pechura, Drozd - Vacula, Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Jirgala, Souček, Valášek, Blažek, Martinek, Gerža, Bajko, Držmíšek, Štula, Klimek

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

Pátek 10.11. 18:25:20


Mladší žákyně, sobota 11. 11. SH SportPoint, Brno

Galušková M., Procházková J.- Filáková V., Vocilková T., Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Jordánová V., Peřinková K., Plánková N., Fantová B., Bazalová N., Vlachová Z.

Sraz 7.35 před halou TJ. S sebou : kartičku pojišťovny, brýle, štulpny, pití, svačinu, gumičku nebo čelenku případně kapesné.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérce na tel 777 230 748 do pátku 22.00.

 
 
 
 
 
 

TÝMY & TRÉNINKY

Sezóna 2017-2018 aktuální rozpis nové sezóny!

TRÉNINKY ZAČÍNAJÍ V PONDĚLÍ 4. ZÁŘÍ!

POZOR! TRÉNINKY NA ZŠ MLÁDEŽE ZAČÍNAJÍ O TÝDEN POZDĚJI! JEJICH PŘESNÝ HARMONOGRAM BUDE ZVEŘEJNĚN V NEJBLIŽŠÍCH DNECH!

Muži A (Tipsport Superliga)

Email: sekretar@florbalznojmo.cz

Trenér: Jan Šťastník, +420 777 759 661sekretar@florbalznojmo.cz

Úterý        20:30 – 22:00  SH 
Čtvrtek     20:30 – 22:00  SH 
Pátek        19:30 – 21:00  SH
 

Junioři (KB liga juniorů)

Trenér: Jan Šťastník+420 777 759 661sekretar@florbalznojmo.cz

Junioři (1999-00) 
Pondělí      19:00 – 20:30  SH 
Středa       19:00 – 20:30  SH 
Pátek        16:30 – 18:00  SH

 

Muži B (Jihomoravský přebor mužů)

Trenér: Radek Pechura+420 737 017 172sekretar@florbalznojmo.cz


Pondělí     20:30 – 22:00  SH

Dorostenci (1.liga dorostenců - sk.4)

Trenér: Bc. Martin Pánek, +420 777 703 999, panek@florbalznojmo.cz     

Dorostenci (2001-02) 
Pondělí      19:00 – 20:30  SH 
Středa       19:00 – 20:30  SH 
Pátek        16:30 – 18:00  SH
 

Starší žáci (Jm.liga st.žáků)

Trenér: Bc. Martin Pánek, +420 777 703 999, panek@florbalznojmo.cz

Starší žáci (2003-2004) 
Pondělí  17:30 – 19:00  SH 
Středa   19:00 – 20:30  SH 
Čtvrtek   14:30 – 16:00 SH
 

Mladší žáci (Jm.liga ml.žáků - sk.B)

Trenér: Jan Šťastník+420 777 759 661sekretar@florbalznojmo.cz

Mladší žáci (2005-06) 
Pondělí    16:00 - 17:30  SH 
Úterý       14:30 – 16:00  SH
Čtvrtek    16:00 – 17:30  SH

 

Elévové LAUFEN CZ (Jm.liga elévů - sk.B)

Trenér: Bc. Jakub Martinek, +420 724 752 698martinek@florbalznojmo.cz

Elévové (2007-08)

Pondělí  14:30 - 16:00  SH 
Úterý     16:00 - 17:30  SH
Středa   14:45 – 16:15  SH

 

Elévové ZŠ Mládeže (Jm.liga elévů - sk.B)

Trenér: Mgr. Jan Vyskot  +420 604 924 818, janvyskot@gmail.com

Elévové (2007-08)

Pondělí    14:45 - 16:00  SH 
Středa     14:45 - 16:00  SH
Pátek      14:30 - 15:30  SH

 

Přípravka chlapců LAUFEN CZ (Jm.liga přípravek - sk.B)

Email:  sekretar@florbalznojmo.cz

Trenér: Marek Šabatka,+420 606 916 518, sabatkaddm@seznam.cz

Přípravka (2009 a mladší)
Úterý     16:00 - 17:30  SH
Čtvrtek  16:00 - 17:30  SH

 

Přípravka chlapců ZŠ Mládeže (Jm.liga přípravek - sk.B)

Email:  sekretar@florbalznojmo.cz

Trenér: Mgr. Petr Faltus +420 739 582 691, faltus.petr@centrum.cz

Přípravka (2009 a mladší)

Pondělí  13:45 - 15:00  ZŠ Mládeže
Středa   13:45 - 15:00  ZŠ Mládeže
Pátek    13:30 – 14:30  ZŠ Mládeže

 

Ženy (2. liga žen - sk.6)

Trenér: Radek Pechura+420 737 017 172sekretar@florbalznojmo.cz

Úterý        19:00 - 20:30 SH
Čtvrtek     19:00 - 20:30 SH
Pátek       16:30 - 18:00 Mediclub

 

Dorostenky (1. liga dorostenek - sk.6)

Dorostenky (2001 a 2002)

Trenér: Radek Pechura+420 737 017 172sekretar@florbalznojmo.cz

Úterý       19:00 - 20:30 SH
Čtvrtek    19:00 - 20:30 SH
Pátek      16:30 - 18:00 Mediclub

 

Starší žákyně (Jm.liga ml.žáků - sk.B)

Email: sekretar@florbalznojmo.cz

Trenér: Bc. Jakub Martinek, +420 724 752 698martinek@florbalznojmo.cz

Starší žákyně (2003 a 2004)

Úterý      19:00 - 20:30 SH
Čtvrtek    19:00 - 20:30 SH
Pátek     17:45 - 19:00 Mediclub

 

Mladší žákyně a Elévky (Liga ml. žákyň)

Email: sekretar@florbalznojmo.cz

Trenér: Zdeněk Frank+420 608 153 357frank.z@svcznojmo.cz

Mladší žákyně a Elévky (2005 a mladší)

Pondělí   14:30 - 16:00 SH
Středa    14:45 – 16:15  SH
Pátek     15:00 - 16:30 Mediclub