Strukturu florbalového oddílu posiluje navrátilec z Islandu David Kučera!

Florbalovému oddílu se podařilo ulovit do svých řad dobře známou posilu! Martina Pánka střídá v roli oddílového pracovníka a trenéra mládeže David Kučera. Davida netřeba dlouze představovat, jelikož je dlouholetým trenérem a hráčem A týmu našeho oddílu. Po krátké pracovní anabázi na Islandu se nyní vrací za novou výzvou. V klubu bude zastávat pozici komunikačního a organizačního pracovníka. Samozřejmě se také bude intenzivně věnovat trénování naší mládeže. Dále však již nebude působit jako aktivní hráč A týmu, protože se chce plně soustředit na práci v klubu.

Je to již 9 let co se objevil rodák z Bohuslavic u Zlína coby hráč ve Znojmě. Poté si na chvíli odskočil do FBC Ostrava, kde se svým týmem slavil titul mistra ČR v kategorii juniorů, aby se na to vrátil zpět do Znojma, kde již zakotvil. V posledních letech si se Znojmem zahrál jak 1. ligu, tak i Tipsport Superligu. Nyní se chce zaměřit na předávání svých zkušeností nadějím znojemského florbalu. David Kučera bude mít ve svém portfóliu práce mimo jiné také Akademii talentované mládeže.

„David přinese do oddílu nový vítr. Je to člověk, který se rád vzdělává a neustále se rozvíjí. Na spolupráci s ním se velmi těším“, řekl o nové posile provozní manažer oddílu Jakub Martinek.

Ke své nové roli se vyjádřil sám David Kučera: „Za nabídku vrátit se do Znojma jsem velmi rád, protože budu dělat to, co mám rád. Chci se nadále zlepšovat a učit se novým věcem ve sportovním prostředí. Nejvíc se těším na samotné trénování. Na druhou stranu se těším také na nové zkušenosti s organizací a chodem celého klubu, které pro mě budou novinkou. Doufám, že pro klub budu přínosem a povede se mi do dobře rozjetého vlaku vnést další pohled, který může klubu přinést něco nového a posunout ho dále“.

Davidovi přejeme v nové roli hodně štěstí mnoho úspěchů…

Komentáře