Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Čtvrtek 16.11. 19:48:15

Nominace přípravky 18.11. Brno Čejkovická: Matěj Pokorný, Šárka Hamříková - Ella Endlová, Lukáš Vlček, Šimon Stegura, Františka Klaudingerová, Tereza Eliášová, Daniel Maňura, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Jakub Honek, Filip Simota. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. Sraz v sobotu v 7:00 hodin u Pneu Kárník, návrat cca ve 13:00 hodin k Pneu Kárník. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel.: 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, tentokrát můžete doprovodit své ratolesti společně s námi v autobusu !!! Adresa haly: EZŠ Čejkovivcká, Čejkovická 10, Brno 12, 61200.

Čtvrtek 16.11. 18:28:28

STARŠÍ ŽÁCI (Brno)

sraz: neděle 9:55 u haly, odjezd: 10:00

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + kdo má dres, tak i dres

sestava: Pechura, Drozd - Vacula, Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Jirgala, Souček, Valášek, Blažek, Martinek, Gerža, Bajko, Držmíšek, Štula, Klimek

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

Pátek 10.11. 18:25:20


Mladší žákyně, sobota 11. 11. SH SportPoint, Brno

Galušková M., Procházková J.- Filáková V., Vocilková T., Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Jordánová V., Peřinková K., Plánková N., Fantová B., Bazalová N., Vlachová Z.

Sraz 7.35 před halou TJ. S sebou : kartičku pojišťovny, brýle, štulpny, pití, svačinu, gumičku nebo čelenku případně kapesné.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérce na tel 777 230 748 do pátku 22.00.

 
 
 
 
 
 

STATISTIKY TÝMŮ


Název družstva
Kategorie
Název soutěže
Soupiska
muži
Tipsport Superliga
soupiska
muži
Jihomoravský přebor mužů
soupiska
junioři
KB liga juniorů
soupiska
dorostenci
1. liga dorostenců
soupiska
starší žáci
Jihomoravská liga starších žáků
soupiska
mladší žáci
Jihomoravská liga mladších žáků
soupiska
mladší žáci
Jihomoravská liga mladších žáků
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
elévové
Jihomoravská liga elévů (3+1)
soupiska
přípravka
Jihomoravská liga přípravek (3+1)
soupiska
přípravka
Jihomoravská liga přípravek (3+1)
soupiska
ženy
2. liga žen - skupina 6
soupiska
dorostenky
1. liga dorostenek - skupina 6
soupiska
starší žákyně
Jihomoravská liga mladších žáků
soupiska
mladší žákyně
Liga mladších žákyň - skupina 6 (3+1)
soupiska

Kontakty na jednotlivé trenéry najdete v sekci Týmy & téninky»

 

 

BUDE SE HRÁT

MUŽI A (TIPSPORT SUPERLIGA)

19.11. 17:00
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
SH Jižní Město 
26.11. 17:00
itelligence Bulldogs Brno
MSH Vodova Brno 
2.12. 18:00
ACEMA Sparta Praha
SH TJ Znojmo 
10.12. 17:00
FbŠ Bohemians
SH Děkanka 

MUŽI B (JM. PŘEBOR MUŽŮ)

26.11. 10:45
TJ Sokol Břeclav
SC Želva Dubňany 
26.11. 12:30
X-TEAM BZENEC
SC Želva Dubňany 
17.12. 11:15
FRC Mikulov
SH Valtice 
17.12. 13:00
TJ Sokol Lanžhot B
SH Valtice 

JUNIOŘI (KB LIGA JUNIORŮ)

19.11. 15:30
Florbal Torpedo Havířov
MSH Havířov 
25.11. 16:00
FBS Olomouc
SH TJ Znojmo 
26.11. 18:00
PANTHERS OTROKOVICE
SH Štěrkoviště Otrokovice 
9.12. 17:00
Kanonýři Kladno
SH TJ Znojmo 

DOROSTENCI (1.LIGA DOROSTENCŮ)

18.11. 11:30
1. MVIL Ostrava
SH SportPoint Brno 
18.11. 14:30
itelligence Bulldogs Brno
SH SportPoint Brno 
3.12. 10:00
Florbal Torpedo Havířov
SH TJ Znojmo 
3.12. 14:30
PANTHERS OTROKOVICE
SH TJ Znojmo 

STARŠÍ ŽÁCI (JM. LIGA ST.ŽÁKŮ)

19.11. 12:15
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
VUT CESA Brno 1 
19.11. 14:25
FBC Dragons
VUT CESA Brno 1 
2.12. 11:10
FBŠ Hattrick Brno A
HMS Bohunice Brno - Campus 
2.12. 13:20
itelligence Bulldogs Brno Black
HMS Bohunice Brno - Campus 

MLADŠÍ ŽÁCI RED (JM. LIGA ML.ŽÁKŮ)

18.11. 9:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
SH TJ Znojmo 
18.11. 10:45
FBŠ Hattrick Brno E
SH TJ Znojmo 
18.11. 12:30
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
SH TJ Znojmo 
18.11. 14:15
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
SH TJ Znojmo 

MLADŠÍ ŽÁCI WHITE (JM. LIGA ML.ŽÁKŮ)

18.11. 9:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ red
SH TJ Znojmo 
18.11. 10:10
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
SH TJ Znojmo 
18.11. 11:55
FBŠ Hattrick Brno E
SH TJ Znojmo 
18.11. 13:40
TJ Znojmo LAUFEN CZ - G
SH TJ Znojmo 

ELÉVOVÉ G (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

25.11. 9:50
K1 Florbal Židenice Blue
EZŠ Čejkovická 
25.11. 10:40
FK TROOPERS Moravany Black
EZŠ Čejkovická 
25.11. 11:55
itelligence Bulldogs Brno Black
EZŠ Čejkovická 
25.11. 12:45
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
EZŠ Čejkovická 

ELÉVOVÉ LVÍCI (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

25.11. 9:25
TJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci
Tělocvična ZŠ Horní 
25.11. 10:40
FBK Atlas Blansko
Tělocvična ZŠ Horní 
25.11. 11:30
Hornets Brno ZŠ Horní
Tělocvična ZŠ Horní 
25.11. 12:20
FBŠ Hattrick Brno C
Tělocvična ZŠ Horní 

ELÉVOVÉ TYGŘÍCI (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

25.11. 9:25
TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci
Tělocvična ZŠ Horní 
25.11. 10:15
Hornets Brno ZŠ Horní
Tělocvična ZŠ Horní 
25.11. 11:05
FBŠ Hattrick Brno C
Tělocvična ZŠ Horní 
25.11. 11:55
FBK Atlas Blansko
Tělocvična ZŠ Horní 

ELÉVOVÉ ZŠ MLÁDEŽE (JM. LIGA ELÉVŮ 3+1)

25.11. 9:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
EZŠ Čejkovická 
25.11. 10:40
itelligence Bulldogs Brno Orange
EZŠ Čejkovická 
25.11. 11:55
FK TROOPERS Moravany White
EZŠ Čejkovická 
25.11. 12:45
K1 Florbal Židenice Black
EZŠ Čejkovická 

PŘÍPRAVKA (JM. LIGA PŘÍPRAVEK 3+1)

18.11. 9:20
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
EZŠ Čejkovická 
18.11. 10:00
K1 Florbal Židenice Blue
EZŠ Čejkovická 
18.11. 10:40
FBŠ Hattrick Brno Blue
EZŠ Čejkovická 
18.11. 11:20
FBK Atlas Blansko
EZŠ Čejkovická 

PŘÍPRAVKA ZŠ MLÁDEŽE (JM. LIGA PŘÍPRAVEK 3+1)

18.11. 9:20
TJ Znojmo LAUFEN CZ
EZŠ Čejkovická 
18.11. 10:20
FBK Atlas Blansko
EZŠ Čejkovická 
18.11. 11:00
K1 Florbal Židenice Blue
EZŠ Čejkovická 
18.11. 11:40
FBŠ Hattrick Brno Blue
EZŠ Čejkovická 

ŽENY (2.LIGA ŽEN - SK.6)

25.11. 10:15
FbC Aligators Orel Moutnice
SH SportPoint Brno 
25.11. 13:15
Bulldogs Brno B
SH SportPoint Brno 
14.1. 9:00
Bulldogs Brno B
SH TJ Znojmo 
14.1. 13:15
FBK Spartak Hluk
SH TJ Znojmo 

DOROSTENKY (1. LIGA DOROSTENEK - SK.6)

2.12. 9:55
FbC Aligators ZŠ Pozořice
SH TJ Znojmo 
2.12. 11:45
Zlín Lions
SH TJ Znojmo 
21.1.
itelligence Bulldogs Brno
SH Maloměřice 
21.1.
SK Snipers Slavičín
SH Maloměřice 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ G (JM. LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ)

18.11. 9:35
FBŠ Hattrick Brno E
SH TJ Znojmo 
18.11. 11:20
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
SH TJ Znojmo 
18.11. 12:30
TJ Znojmo LAUFEN CZ red
SH TJ Znojmo 
18.11. 13:40
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
SH TJ Znojmo 

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ G (LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ - SK.6 3+1)

3.12. 9:25
FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice
Tělocvična ZŠ Horní 
3.12. 10:40
FBC Dragons - Pink
Tělocvična ZŠ Horní 
3.12. 11:30
Hornets Brno ZŠ Horní
Tělocvična ZŠ Horní 
3.12. 12:20
itelligence Bulldogs Brno
Tělocvična ZŠ Horní