Mistrovství České republiky ve florbale do 15 let se odehraje ve Znojmě!

Tento týden se odehraje Mistrovství České republiky ve florbale do 15 let. Tato vrcholná akce starších žáků proběhne od pátku 3. května do neděle 5. května ve znojemské sportovní hale.

Akce se koná pod záštitou Českého florbalu a hraje se o oficiální titul Mistra České republiky žáků 2019. Celý finálový turnaj se odehraje na speciálním florbalovém povrchu, který mohli vidět fanoušci na televizním utkání znojemského LAUFENU.

Na mistrovství se kvalifikovalo těchto 12 družstev:

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

FBC Štíři České Budějovice

1.SC TEMPISH Vítkovice

Spartak Pelhřimov

FBC Česká Lípa

FBC Liberec

1.AC eFlorbal Uherský Brod

Fbc Topgal Šternberk

Tatran Střešovice

FbC Hradec Králové

FBŠ SLAVIA Plzeň

Bude velmi zajímavé sledovat, zda si dojde Chodov pro zlatý hattrick nebo mu tento sen někdo překazí. Z Prahy se opět na finálový turnaj probojoval střešovický Tatran, který obhajuje bronz. I poslední medailista z roku 2018 se bude opět bít o titul mistra České republiky – naposledy stříbrný Liberec. Letos fanoušci neuvidí na MČR ve Znojmě FBC Ostrava, ale mohou se těšit na další slavný tým ze severu Moravy – 1. SC TEMPISH Vítkovice.

Celý turnaj odstartuje v pátek 3. května v 10:00, kdy se proti sobě postaví pražský Chodov a Gullivers Brno. Bitvy o medaile jsou na programu v neděli 5. května od 15:20 hodin.

Sledujte to nejlepší, co florbal nabízí v kategorii starších žáků, tedy chlapců narozených v letech 2004 a 2005.

Komentáře