Letní florbalové soustředění opět zaujalo! Zúčastnilo se ho 64 hráčů a hráček

V týdnu od 29. srpna proběhl další z tradičních Letních soustředění oddílu florbalu TJ Znojmo LAUFEN CZ. Jak jsme již zvyklí, tak i letos, byl o kemp velký zájem a nakonec jsme na něm uvítali celkem 64 hráčů a hráček napříč všemi kategoriemi po starší žáky a starší žákyně.

Cílem kempu bylo BAVIT SE FLORBALEM a samozřejmě také posunout své dovednosti zase o kus dále. Hráči a hráčky byli rozděleni do čtyř pracovních skupin, ve kterých absolvovali celkem 10 tréninkových jednotek! Nejmladší skupinu kempu vedli trenéři Jan Vyskot s Danem Dvořákem. Dívčí skupinu měly na starost trenérka Pavlína Nováková spolu s extraligovou florbalistkou a znojemskou odchovankyní Evou Smutnou. Skupinu mladších žáků vedl Jakub Martinek a o nejstarší skupinu se staral Jan Šťastník s hráčem A-týmu Filipem Dabergerem.

Kromě tréninkových jednotek byl program nabitý i mimo znojemskou „arénu“. Florbalové naděje se podívaly do Znojemského podzemí, zahrály si bowling, zúčastnily se akce FATPIPE DAY a zhlédly přípravné utkání A-týmu. S koncem týdne pak mimoflorbalový program sílil. Účastníci kempu vyjeli do nedalekých Hnanic, kde se zregenerovali v bazénu hotelu Vinice Hnanice, ale zahráli si například také beachvolejbal. Deset dobrovolníků spolu s trenéry Vyskotem a Martinkem se vydali do Hnanic na kolech, a tak měli o další zážitek navíc. V předposlední den kempu si hráči a hráčky zahráli Laser Game, podívali se na trénink znojemských hokejistů a zasedli v hledišti prvního mistrovského utkání znojemských fotbalistů. Třešničkou na dortu pátečního programu byla večerní diskotéka ve znojemské hale. Posledním bodem programu kempu byl sobotní závěrečný turnaj.

„S kempem jsme spokojeni. Podle ohlasu dětí se nám kemp vydařil, děti ocenily pestrý program. Stihli jsme i slušný počet tréninkových jednotek, takže jsem přesvědčený, že kemp přinesl dětem i určitou porci nových zkušeností“, řekl na závěr jeden z hlavních trenérů kempu Jan Šťastník.

Komentáře