Elévové s přípravkou přivezli z Českých Budějovic cenné kovy!

Přípravka společně s týmem elévů minulý víkend odstartovala onen maraton florbalových turnajů, které se budou v následujících týdnech či měsících konat na různých místech České republiky či v zahraničí.

Na Innebandy Cupu odehrávajícím se v Českých Budějovicích získal tým nejmenších (přípravka) druhé místo, a tým elévů dokonce s přehledem ovládl svoji kategorii!

Výsledky elévů:

V základní skupině vyhráli naši elévci každé utkání a zajistili si tak postup do Play-Off skupiny A.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Gepardi České Budějovice (5:1), Netolice Rafani (6:1), FBK Draci Čerčany (3:1), Jindřichův Hradec dívky (6:0), FBC Strakonice (2:0), FBC Říčany bílí (3:0), PSKC Okříšky (7:1), FBC Říčany modří (4:2), Jindřichův Hradec (7:1), Girls České Budějovice (4:3).

V Play-Off ztratil LAUFEN body pouze s domácími Gepardy po remíze 3:3, po dalších třech výhrách následovala velká oslava se zlatými medailemi na krku!

Komentář trenéra Daniela Dvořáka: „Turnaj byl organizačně velmi dobře zařízený. Už od začátku šlo na týmu vidět, že chce vyhrát, což se nakonec povedlo. Jsem za to moc rád, když jsem viděl, jak se kluci snaží a jakou mají ze hry radost. Samozřejmě musíme smeknout před holkama, které se turnaje zúčastnily v naší skupině a které se nebály hrát proti klukům. Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za předvedený výkon a také rodičům za podporu.“

Výsledky přípravky:

Naše přípravka odehrála sedm utkání ve skupině a poté se kvalifikovala do skupiny Play-Off A ze druhého místa.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – České Budějovice černí (5:2), Čerčany (2:4), Český Krumlov (5:0), České Budějovice Oranžoví (4:1), Okříšky (7:4), Strakonice (3:3), České Budějovice dívky (6:2).

V Play-Off naši nejmenší vybojovali dvě výhry a také jednu prohru, po které brali krásné stříbrné medaile.

Komentář trenérky Pavlíny Novákové: „Do Budějovic jsme jeli s hlavním cílem – celý turnaj si užít a strávit spolu krásný víkend nabytý spoustou nezapomenutelných zážitků. Slzičky z prohry ve finále v očích dětí zanedlouho vystřídal pocit štěstí a radosti při závěrečném ceremoniálu, kdy jsme mohli zvednout nad hlavy krásný pohár za druhé místo. Touto cestou bych chtěla poděkovat hlavně zúčastněným dětem za překrásné sportovní zážitky. Také nesmím opomenout rodiče, kteří nás doprovázeli po celou dobu turnaje a také velké dík i těm rodičům, kteří si našli čas na podporu svých malých sportovců a vypravili se za námi do dalekého jihočeského města alespoň na jeden turnajový den. Jsou to právě tyto okamžiky vytvářející z prostého dne či víkendu něco tak výjimečného – florbalovou rodinu.“

Komentáře