TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Akademie bude probíhat formou ranních tréninků, které vždy povedou alespoň 2 hlavní trenéři oddílu florbalu. Stálými trenéry budou Jakub Martinek, Jan Šťastník a Martin Pánek, který bude nově manažerem celé akademie. Volba ranních tréninků byla jednoznačná, jelikož je to jediný volný čas v hale a také je to osvědčená doba pro rozvojové tréninky mladých sportovců z dalších výkonnostních a vrcholových sportů (fotbal, hokej).

více »  Přečteno: 451×

INTERNETOVÝ PŘEDPRODEJ VSTUPENEK na utkání s Otrokovicemi odstartoval!
Út 25.9. 13:21 TJ Znojmo
Další týden, další domácí utkání. Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ vyzvou v 6. kole základní části Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE . Znojemští budou potřebovat vaši podporu i v dalším utkání nejvyšší soutěže, kdy přijede soupeř, který v letošní sezoně drží ... více »  Přečteno: 163×

A-tým po nepovedené první třetině prohrál na domácí palubovce s Českou Lípou
Po 24.9. 10:46 TJ Znojmo
Znojmáci prospali první třetinu, která je stála všechny body. Znojmo mělo míček na svých holích poměrnou část utkání, ale vytvořený tlak nedokázalo přetavit v brankové příležitosti. Po špatné úvodní třetině (0:3) LAUFEN jasně přestřílel svého soupeře... více »  Přečteno: 266×

A-tým dnes vyzve na domácí palubovce Českou Lípu!
So 22.9. 13:44 TJ Znojmo

Fanoušci se mohou těšit na další domácí utkání, ve kterém LAUFEN vyzve dobře známého soupeře – Českou Lípu! 5. kolo základní části Tipsport Superligy se odehraje již DNES (22. září) ve 20:00 hod. Přijďte se všichni podívat na bitvu o důležité body, budou k vidění ostré souboje a napjatá atmosféra, která k těmto dvěma soupeřům neodmyslitelně patří!

více »  Přečteno: 378×

Změny a novinky na domácích utkáních - bude to show!
Pá 21.9. 10:53 TJ Znojmo
S probíhajícím startem nové sezony vás seznámíme se změnami a novinkami, týkající se průběhu domácího utkání Tipsport Superligy. Chceme se posouvat nejen po sportovní stránce, ale i v oblasti marketingu a pořadatelství jednotlivých zápasů a eventů.  ... více »  Přečteno: 1086×