Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

AKTUALITY

2009
Junioři si chtějí dát šestibodovou svačinu
Pá 27.11. 21:40 Redakce
JuniořiZnojemští junioři mají před sebou další dvě kola nejvyšší domácí soutěže. V sobotu na své palubovce přivítají Liberec, v neděli se střetnou s Mladou Boleslaví. Navíc při příležitosti domácího zápasu plánují jedinečnou charitativní akci na podpoření dětského oddělení Znojemské nemocnice. více »  Přečteno: 999×

Do Znojma přijede Chodov
Út 24.11. 19:54 Redakce
ChodovZnojemští hráči přivítají v 11. kole Fortuna extraligy tým TJ JM Chodov, který je po deseti kolech na čtvrtém místě se ziskem devatenácti bodů. Oproti tomu TJ VHS Znojmo je na posledním místě bez zisku bodu. Zápas začíná v 18:00 ve znojemské sportovní hale. více »  Přečteno: 688×

Znojmo zůstává v čele
Ne 22.11. 11:30 Redakce
ŽenyVe SH Znojmo proběhl v sobotu 21. 11. turnaj žen. Znojemské družstvo nastoupilo k prvnímu domácímu utkání proti TJ Sokol Brno Židenice C. Cíl by jasný – vyhrát. Znojemská hra ale tomuto cíly vůbec neodpovídala, rozehrávky byly nepřesné, hra zmatená. Ve druhé třetině však byly Znojmačky díky gólu M. Lazárkové k vítězství blíže. více »  Přečteno: 897×

Třetí třetina vzala bodové naděje
Út 17.11. 12:46 Redakce
Tatran Znojemští muži zajížděli v neděli k utkání 9. kola Fortuna extraligy na Tatran Střešovice. Znojmo drželo s druhým týmem minulé sezóny krok v prvních dvou třetinách, bohužel závěrečná třetina rozhodla o jasné výhře Tatranu. Znojmo tak ani ve svém devátém vystoupení v nejvyšší soutěži nedokázalo získat své první extraligové body a jsou stále na posledním místě tabulky. více »  Přečteno: 764×

Junioři kradli body v Havířově
Po 16.11. 15:22 Redakce
Junioři Junioři TJ VHS Znojmo měli o víkendu na programu dva duely v rámci nejvyšší domácí soutěže. Nejdříve se utkali s Vítkovicemi, poté Havířovem. Ze severu Moravy nakonec přivezli Znojemští tři body, když dokázali porazit havířovské Torpedo. více »  Přečteno: 735×

Junioři míří na sever Moravy
So 14.11. 9:44 Redakce
Junioři Dvě utkání na půdě soupeře mají v sobotu a neděli na programu junioři TJ VHS Znojmo. Po nesmírně napínavém, vyrovnaném a nervydrásajícím jihomoravském derby se svěřenci Martina Andrleho představí nejdříve na půdě Vítkovic, v neděli je pak čeká duel v Havířově. více »  Přečteno: 793×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, ...195 Další »