Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

Pondělí 9.4. 14:18:27

Objednávka GYMBAGŮ již dorazila!

"Pytle" jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři oddílu florbalu.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Vyber si svoje místo na Superligovou sezónu! Startuje prodej permanentek

Vyber si svoje místo na Superligovou sezónu! Startuje prodej permanentek

Zveřejněno 4.9.2017 14:33 - TJ Znojmo - Přečteno: 1311×

Novinka Superligové sezony – PRODEJ PERMANENTEK na všechna domácí utkání A-týmu

 

S radostí vám oznamujeme, že do nového ročníku Tipsport Superligy vstupujeme s novou tváří, co se týče vstupenek na utkání A-týmu. Již od čtvrtka 7.9.2017 si můžete objednat, popřípadě odnést rovnou domů svoji vlastní permanentku s vyhrazeným místem, které si sami vyberete! Další novinkou je nákup vstupenek na jednotlivá utkání skrze servisní společnost ticketportal.

 

Prodej permanentek začíná ve čtvrtek 7. září od 9:00 v kanceláři oddílu florbalu Městské sportovní haly ve Znojmě.

 

Držitelé permanentek mají zajištěný vstup na všechna domácí utkání A-týmu Tipsport Superligy, Poháru České Pojišťovny i nadstavbové části (Playoff/Playdown). Základní permanentní vstupenka bude stát 600 Kč. V balíčku s týmovou šálou zaplatí fanoušci 750 Kč. Pro jednotlivá utkání Tipsport Superligy je cena stanovena na 40 Kč.

 

S novým systémem prodeje vstupenek se tak vyhneme dlouhým frontám před začátkem utkání. Díky zakoupeným permanentkám si budete jisti, že vaše místo bude volné i minutu před zahájením zápasu! Zakoupenou permanentku stačí pouze předložit našemu personálu před vchodem na tribunu.

 

O zahájení prodeje vstupenek na domácí utkání skrze ticketportal vás budeme vždy předem kontaktovat přes oficiální fb stránku/Florbal Znojmo.

 

„V rámci zvýšení komfortu pro naše fanoušky jsme se rozhodli spustit v letošní sezoně prodej celosezónních permanentek. Hlavní výhodu vidím v tom, že si fanoušek může vybrat svou oblíbenou sedačku v hale. Nemusí rovněž stát žádné fronty u vstupu, a také nemusí chodit zbytečně brzy před zápasem. Pro členy oddílu florbalu bude vyhrazena celá jedna strana za brankou , tak aby naše mládež mohla viděla své vzory v akci.“  Uvedl ke spuštění prodeje permanentek manažer oddílu pan Šťastník.

 

Pro majitele permanentních vstupenek čekají výhody v podobě:

40% sleva na veškeré vybavení florbalové značky FATPIPE

40% sleva na nákup sportovní obuvi v internetovém obchodě SANASPORT

Možnost exkluzivního florbalového mobilního tarifu

V případě čerpání jednotlivých výhod kontaktujte manažera oddílu pana Jana Šťastníka, Tel.:777 759 661

 

Grafická podoba permanentky na sezonu 2017/2018:

Komentáře

Žádný příspěvek.