Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

Neděle 27.1. 19:39:48

Výsledek 22. kola základní části Tipsport Superligy:

ACEMA Sparta Praha - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:2

Branky Znojma: Šindelář, Čihal

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > V boji o záchranu Tipsport Superligy povede Znojmo trenér Šťastník, konzultantem bude Jiří Jakoubek

V boji o záchranu Tipsport Superligy povede Znojmo trenér Šťastník, konzultantem bude Jiří Jakoubek

Zveřejněno 4.2.2019 13:40 - TJ Znojmo - Přečteno: 867×

Ani přes listopadovou změnu u trenérského kormidla A-týmu se nepodařilo Znojmu odpoutat se z poslední příčky nejvyšší florbalové soutěže, a tak již 4 kola před koncem základní části mají jistotu bojů o udržení v play-down.

 

Po vyhodnocení tohoto dvouměsíčního období, ve kterém Znojmo z 8 zápasů vydolovalo pouhé dva body, se vedení oddílu rozhodlo přistoupit ke změnám v realizačním týmu. Dosavadní hlavní kouč Karel Virgl se přesouvá do pozice asistenta a tým od 1. února povede znovu Jan Šťastník s podporou trenéra juniorské reprezentace Jiřího Jakoubka.

 

Ano, čtete správně... Do Znojma míří jeden ze současných špičkových českých trenérů, který získal trenérský titul s Tatranem Střešovice a již čtvrtým rokem působí na pozici reprezentačního trenéra juniorského celku ČR! Zkušený kouč nebude působit jen u A-týmu, ale přinese poznatky do práce s mladými florbalisty. Naše členy čeká jedinečná možnost zúčastnit tréninkového kempu, pod jeho vedením.

 

K dohodnuté spolupráci s J.Jakoubkem se vyjádřil předseda oddílu Bedřich Daberger: „Ve druhé polovině ledna jsme jako vedení oddílu vyhodnotili aktuální herní projev A-týmu a rozhodli jsme se, po dohodě s Karlem Virglem, pro změny, které směřují k úspěchu v boji o záchranu Tipsport Superligy ve Znojmě. VV schválil jako staronového hlavního kouče Jana Šťastníka, který dostal za úkol přivést do týmu osobnost, která tým pozvedne z výsledkové krize.“

 

„Po dvouměsíčním odpočinku jsem přijal nabídku vrátit se na střídačku, nechtěl jsem se ovšem vracet sám, chtěl jsem do svého týmu i člověka s velkými zkušenostmi, který pomůže k mému trenérskému rozvoji. Jsem rád, že se mi podařilo dohodnout se s Jackobem (přezdívka Jiřího Jakoubka, pozn. red.), se kterým trávím poslední dobou hodně času u příležitosti studia mezinárodního kurzu pro trenéry elitních týmů a sportovců,“ zhodnotil svůj návrat na střídačku Jan Šťastník.

 

Co na spolupráci se Znojmem říká samotný Jiří Jakoubek? „Znojmo jsem vždy vnímal jako sympatický oddíl, ať už díky informacím od Milana Fridricha, fanouškům během zápasů, nebo  Honzově práci. Díky předčasnému konci v Tatranu si budu moci vyzkoušet, jak fungují jiné kluby, než jen ty v Praze a věřím, že budu nápomocen nejenom “A” týmu. Zároveň se udržím i v trenérské připravenosti před MS juniorů.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.