Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 11.1. 21:11:20

Výsledek 19. kola základní části Tipsport Superligy:

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - TJ Znojmo LAUFEN CZ 6:4

Branky Znojma: Čihal 2x, Kucharič, Šindelář

Pátek 21.12. 10:43:27

Vánoční dárečky v podobě klubových předmětů z fanshopu dorazily včas! ????

Vyzvedněte si svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu DNES od 14:00 do 16:00.

Další možnost vyzvednutí je ZÍTRA před zápasem A-týmu - tedy od 16:30 do 17:30.

Florbalové Vánoce jsou tady! ????????????

Pondělí 10.12. 14:03:13

Velká objednávka z VÁNOČNÍHO FATPIPE DAY už dorazila

Tento týden si můžete vyzvednout svoji objednávku v kanceláři oddílu florbalu v tyto časy:

Pondělí 16:15-17:00

Úterý 14:00-15:00

Středa 16:30-17:30

Čtvrtek 9-12

Pátek 9-12, 15-17

Nebo po telefonické domluvě s organizačním pracovníkem oddílu, Jakubem Martinkem (Tel.: 724 752 698).

 

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > TJ Znojmo LAUFEN CZ si z Prague Floorball Cupu 2018 odvezlo 2 cenné medaile!

TJ Znojmo LAUFEN CZ si z Prague Floorball Cupu 2018 odvezlo 2 cenné medaile!

Zveřejněno 10.1.2018 14:26 - TJ Znojmo - Přečteno: 1428×

Znojmo vyslalo do Prahy výpravu, která čítala kolem stovky hráčů. Od 5. do 7. ledna v hlavním městě probíhal druhý ročník Prague Floorbal Cupu, který přinesl naším mladým nadějím 2 medaile.

Na pražském turnaji se představilo rovnou 6 znojemských týmů, konkrétně přípravka, elévové, mladší žákyně, mladší žáci, starší žákyně a starší žáci

 

Přípravka jako jediná odehrála turnaj, který se hrál systémem 3+1 a bez playoff. Naši nejmladší florbalisté jeli do Prahy hlavně sbírat cenné zkušenosti a užít si celou akci, což se určitě povedlo. Znojmáčci odehráli celkem 6 utkání, ve kterých narazili na hodně těžké soupeře, jako jsou např. Black Angels, Hattrick Brno či výběr Liberce, kteří jim uštědřili tvrdou lekci. S turnajem se však přípravka rozloučila s plnou parádou, když poslední utkání ovládla poměrem 11:1.

 

Elévové si na zimním turnaji zahráli do sytosti. Ve čtyřčlenné skupině se chlapci LAUFENU utkali s Tachovem, Gullivery, Spartou a Mohelnicí. Po 3 porážkách a 1 výhře se kvalifikovali do playoff B kde se jim dařilo! Ve čtvrtfinále se elévci postavili Kladnu, které přehráli poměrem 7:4. Poté se představili v semifinále, kde je čekal zajímavý soupeř – Florbalová akademie Mladá Boleslav. Znojmo si poradilo i s tímto ambiciózním výběrem a prošlo do finále B. V tom se odehrál odvetný souboj ze skupiny, jelikož elévové stáli opět proti Tachovu. Naneštěstí pro LAUFEN utkání skončilo stejným poměrem jako úvodní zápas celého turnaje, a to 2:1 pro Florbal Tachov.

 

Mladší žákyně odehrály turnaj plný vyrovnaných zápasů. Ve skupině se utkaly s Dvojkou Praha, FbŠ Bohemians, FBC Dragons a s Košicemi. Po dvou remízách a dvou prohrách se naše žákyně dostaly do čtvrtfinále, ve kterém je opět čekala Dvojka Praha. Po dalším vyrovnaném boji nakonec podlehly svým soupeřkám 0:1 po nájezdech a s turnajem se loučili bez medailí.

 

Mladší žáci jeli do Prahy jako největší želízko v ohni a to se také potvrdilo. Po základní skupině, ve které odehráli žáci 4 utkání, postupovali do playoff A z prvního místa a s celkovým skóre 23:6. Začalo playoff a začaly těžká utkání, hned ve čtvrtfinále se Znojmo trápilo s Chebem, který nakonec přetlačilo 3:2 po prodloužení. Žáci tak měli jisté medaile a mohli hrát s klidnou hlavou, v semifinále je čekal velice kvalitní soupeř – ACEMA Sparta Praha. Opět na vítězství nestačila základní hrací doba a vítěze určily až samostatné nájezdy, ve kterých jsme byli šťastnější a postoupili do finále proti FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! Vrchol turnaje byl napínavý až do poslední minuty, aby se to nepletlo, tak utkání šlo zase do prodloužení. Žáci měli výhodu přesilové hry, ale to se jim stalo osudným, soupeř získal míček, prošel přes nezformovanou obranu a rozhodl o vítězi. Mladšáci tak přidávají další medaili do své sbírky, tentokrát stříbrnou.

 

Starší žákyně vyrazily vstříc turnaji, ve kterém bylo celkem 8 družstev. Bylo velice důležité uspět hned ve skupině, jelikož do playoff A se probojovaly jen první a druhé týmy ze čtyřčlenných skupin. To se Znojmačkám povedlo, po dvou výhrách a jedné prohře se umístily na druhé pozici a získaly tak jistotu medaile. V semifinále je čekal hodně silný soupeř, posléze vítěz celého Prague Floorball Cupu – Olomouc. Holky bojovaly až do konce, ale soupeř hrál skvěle a zaslouženě postoupil do finále. I přes krátkodobé zklamání holky udělaly velký úspěch, když si z mezinárodního turnaje odváží bronz!

 

Posledním znojemským týmem na pražském turnaji byli starší žáci. Kluci jeli na turnaj v silné sestavě a to také ukázali v základní skupině, kterou ovládli po 2 výhrách a jedné remíze. Bohužel los playoff nebyl vůbec jednoduchý, na Znojmo čekal Chodov. Utkání bylo vyrovnané od začátku až do konce a rozhodl jeden jediný gól. Bohužel to byla branka do znojemské sítě a do dalších bojů postoupili Pražané, kteří nakonec celý turnaj vyhráli. Po vítězství ve skupině tak skončil Prague Floorball Cup pro starší žáky velice hořce.

 

Medailová družstva:

Mladší žáci:

trenér: Jan Šťastník

hráči: Jakub Pechura, Ondřej Málek, Tadeáš Hoch, Jakub Čech, David Sedláček, Dennis Šťastník, Lucie Baldreichová, Jan Kružík, Ema Němcová, Vilém Bednařík, Kryštof Stašek, Kryštof Sobek, Martin Vavřina, František Blažek, Daniel Málek

 

Starší žákyně:

trenér: Jakub Martinek

hráčky: Karolína Dobrovolná, Lenka Kočí, Tereza Pokorná, Daniela Cihlářová, Samantha Makovičková, Natálie Kobylíková, Soňa Dibelková, Nela Houšťová, Tereza Blažíčková, Darina Svobodová, Marie Bartušková, Kamila Reischlová, Adéla Prokešová, Markéta Holá

 

Komentáře

Žádný příspěvek.