Načítání...

BLESKOVKY

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Zveřejněno 12.2.2019 11:00 - TJ Znojmo - Přečteno: 98×

V neděli 10. 2. se znojemský A-tým utkal ve 24. kole Tipsport Superligy s pražským týmem FATPIPE FLORBAL CHODOV. TJ Znojmo LAUFEN CZ se již dříve během týdne utkalo s Bulldogs Brno a dokázalo zvítězit v přítomnosti kamer ČT SPORT v poměru 9:4. Do druhého utkání během jednoho týdne vstupovalo Znojmo s cílem vyzkoušet si herní prvky směrem k nadcházejícímu Play-Down a předvést povedený výkon.

To se však Laufenům nepovedlo a s dvojnásobnými mistry ČR dokázali držet krok v pouhých prvních sedmi minutách první třetiny, kdy se z brejkové situace Chodova po nahrávce odchovance Znojma Ondřeje Mikeše prosadil Martin Řezáč. Chodov posléze jen navyšoval v první třetině skóre, a to se zastavilo až na stavu 0:5 pro hosty.

Začátek druhé třetiny se nesl v duchu té první, kdy hra byla vyrovnaná, avšak v této periodě se jako první prosadili domácí TJ Znojmo LAUFEN CZ. Střelu Martina Šindeláře doklepl za záda Baráka Tomáš Kucharič. Chodov však odpověděl během minuty dvěma slepenými góly a převzal tak otěže zápasu již nadobro. I přes vyrovnané střelecké pokusy ve druhé třetině vyhráli hosté tuto třetinu 1:4 a navýšili tak skóre na 1:9 po dvou třetinách.

Třetí třetina přinesla mnohem rychlejší první gól, kdy se hned po necelých dvou minutách hry prosadil Tom Ondrušek. Hra se ve 3. třetině přelévala více ze strany na stranu, a i domácí měli několik dobrých příležitostí na zkorigování skóre, ale nabízenými šancemi většinou pohrdli krom dua Kucharič – Šindelář, kteří si vyměnili role z prvního domácího gólu a vstřelili tak druhý gól do sítě soupeře. Chodov posléze navyšoval brankový rozdíl mezi oběma týmy i pomocí využité přesilovky. Poslední třetina skončila v poměru 1:5 pro FATPIPE FLORBAL CHODOV, a hosté tak zvítězili nad domácím TJ Znojmo LAUFEN CZ 2:14.

Na další utkání zajíždějí znojemští do Prahy, kde se v neděli utkají s Tatran Teka Střešovice. Zajímavý souboj to bude jak pro tým Znojma kvůli přítomnosti Milana Fridricha na lavičce Pražanů, tak pro tým Tatranu kvůli přítomnosti Jiřího Jakoubka na lavičce Znojma.

Nejbližší, a také poslední domácí utkání základní části Tipsport Superligy sehraje TJ Znojmo LAUFEN CZ v neděli 24. 2. proti celku FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA od 17 hodin.

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:14

branky: 27. Tomáš Kucharič, 50. Martin Šindelář - 7. Martin Řezáč, 8. Marek Vávra, 14. Martin Koutný, 14. Martin Pražan, 15. Jiří Koutný, 28. Martin Pražan, 28. Daniel Maxa, 37. Daniel Maxa, 40. Martin Pražan, 42. Tom Ondrušek, 45. Mikuláš Krbec, 52. Dan Kašovský, 54. Ondřej Vošta, 56. Marek Vávra; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 213; zásahy brankářů: Jan Chrást 19 - Jan Barák 20; po třetinách: 0:5, 1:4, 1:5;