Načítání...

 

BLESKOVKY

Pátek 22.9. 18:31:13

Mladší žákyně neděle 24. 9. Brno, Start Lesná. Procházková J., Holá K. - Vocilková T., Machalová K., Maršalíková J., Plánková N., Eliášová B., Krupičková N., Tkadlecová T., Oujezdská L., Filáková V., Vlčková L.

Sraz v 11.50 u haly TJ.

S sebou kartičku pojištěnce, pití, svačinu, brýle, štulpny, kapesné, gumičku nebo čelenku.

Potvrdit trenérovi do pátku 20.30 na tel. 608153357. 

 

Pátek 22.9. 18:19:38

Mladší žákyně sobota 23.9. Brno, ZŠ Horní. Šťastná H., Galušková M.- Vocilková T., Machalová K., Maršalíková J., Plánková N., Eliášová B., Krupičková N., Tkadlecová T., Oujezdská L., Vlčková L., Filáková V.

Sraz v 7.35 u haly TJ.

S sebou kartičku pojištěnce, pití, svačinu, brýle, štulpny, gumičku, kapesné.

Potvrdit trenérovi do 20.00 na tel. 608153357.

Čtvrtek 21.9. 19:01:09

STARŠÍ ŽÁCI

sraz: sobota 6:20 u haly, odjezd: 6:30

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce 

sestava: Lysák, Pechura - Král Martin, Vacula, Černý, Smejkal, Štipčák, Willmann, Souček, Blažek, Palášek, Martinek, Gerža, Bajko, Klimek, Krula, Valášek

V případě, že hráč nemůže jet, pište na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Premiéra na výbornou!

Premiéra na výbornou!

Zveřejněno 2.9.2017 18:00 - TJ Znojmo - Přečteno: 1296×

Hned první utkání v Tipsport Superlize znamenalo pro A-tým dlouho cestu na sever, kde na ně čekal FBC Liberec. Zápas byl z důvodu pozdního příjezdu znojemských posunut o 10 minut. Naši borci se nenechali rozhodit a celé utkání zvládni skvěle. Také proto na světelné tabuli zářilo konečné skóre 4:9 v náš prospěch!

 

FBC Liberec vs TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:9 (1:2,1:3,2:4)

Na první superligovou trefu se nemuselo čekat dlouho, jelikož již ve 3. minutě utkání otevřel skóre Martin Šindelář. Domácí vyrovnali v polovině první třetiny, ale tento stav dlouho nevydržel. Proti byl Petr Čihal, který si vzal míček na středu hřiště a následně ho tvrdou ranou poslal přímo do šibenice liberecké branky. Krom potyčky před znojemskou bránou se toho více v první třetině neudálo.

 

Do druhého dějství vkročili lépe opět hosté, kteří dokázali vsítit 3 branky po sobě a tím si vypracovat dostatečný náskok. Nejprve ve 28. minutě zakončil skvělou akci Tomáš Kucharič po přihrávce Jiřího Salavy. Druhý jmenovaný následně o 4 minuty později sám rozvlnil síť. 36. minuta patřila mladíkovi Honzovi Novákovi, který se uvolnil mezi dvěma obránci a poté přesně zamířil nad ramena Vaníčka. Liberečtí ještě dokázali snížit před druhou sirénou díky dorážce Radka Valeše.

 

Laufeni vlétli do závěrečné třetiny s ještě větším odhodláním a hned to bylo znát. Po 2 minutách hry se trefil kapitán Pavel Palát, ale to nebylo vše. Za 31 vteřin se radoval i Zdeněk Rada, který využil přesnou přihrávku Jirky Salavy. Smolnou chvílí byl vlastní gól hostů v čase 45:01, který však znamenal pouhou úpravu skóre na 3:7. Do konce hrací doby se ještě znovu stihli prosadit Petr ČihalTomášem Kucharičem. Domácí už jen korigovali skóre brankou v poslední minutě, ale ta již nemohla vzít úsměv z tváří znojemských florbalistů.

 

Komentář trenéra Zdeňka Skružného: Soupeř si vítězství zasloužil, byl hladovější, soustředěnější a dokázal na rozdíl od nás proměňovat své šance.

Komentář trenéra Jana Šťastníka: Na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třetině jsme již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní. Děkuji soupeři za férové utkání, přeji hodně štěstí v neděli.

Komentáře

Žádný příspěvek.