Načítání...

 

 

BLESKOVKY

Čtvrtek 16.8. 21:34:56

1. utkání POHÁRU ČESKÉ POJIŠŤOVNY

TJ ZNOJMO LAUFEN CZ - FLORBAL EXELSIOR HAVÍŘOV

6:4

Branky: Kucharič 2, Salava, Kladivo, Palát, Novák.

Pondělí 13.8. 15:22:29

Výsledky A-týmu na CZECH OPEN 2018

TJZN vs. Zug United 5:1

TJZN vs. Florbal Chodov 8:2

TJZN vs. Pixbo Wallenstam IBF 2:5

TJZN vs. IBK Hollviken 4:3

TJZN vs. Slovakia U19 1:4

Sobota 4.8. 12:50:58

A-tým v prvním přípravném utkání porazil FBC Ostrava 5:4 po samostatných nájezdech.

Branky Znojma: Ďuriška, Dvořák, Šindelář, Žižka

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Premiéra na výbornou!

Premiéra na výbornou!

Zveřejněno 2.9.2017 18:00 - TJ Znojmo - Přečteno: 1718×

Hned první utkání v Tipsport Superlize znamenalo pro A-tým dlouho cestu na sever, kde na ně čekal FBC Liberec. Zápas byl z důvodu pozdního příjezdu znojemských posunut o 10 minut. Naši borci se nenechali rozhodit a celé utkání zvládni skvěle. Také proto na světelné tabuli zářilo konečné skóre 4:9 v náš prospěch!

 

FBC Liberec vs TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:9 (1:2,1:3,2:4)

Na první superligovou trefu se nemuselo čekat dlouho, jelikož již ve 3. minutě utkání otevřel skóre Martin Šindelář. Domácí vyrovnali v polovině první třetiny, ale tento stav dlouho nevydržel. Proti byl Petr Čihal, který si vzal míček na středu hřiště a následně ho tvrdou ranou poslal přímo do šibenice liberecké branky. Krom potyčky před znojemskou bránou se toho více v první třetině neudálo.

 

Do druhého dějství vkročili lépe opět hosté, kteří dokázali vsítit 3 branky po sobě a tím si vypracovat dostatečný náskok. Nejprve ve 28. minutě zakončil skvělou akci Tomáš Kucharič po přihrávce Jiřího Salavy. Druhý jmenovaný následně o 4 minuty později sám rozvlnil síť. 36. minuta patřila mladíkovi Honzovi Novákovi, který se uvolnil mezi dvěma obránci a poté přesně zamířil nad ramena Vaníčka. Liberečtí ještě dokázali snížit před druhou sirénou díky dorážce Radka Valeše.

 

Laufeni vlétli do závěrečné třetiny s ještě větším odhodláním a hned to bylo znát. Po 2 minutách hry se trefil kapitán Pavel Palát, ale to nebylo vše. Za 31 vteřin se radoval i Zdeněk Rada, který využil přesnou přihrávku Jirky Salavy. Smolnou chvílí byl vlastní gól hostů v čase 45:01, který však znamenal pouhou úpravu skóre na 3:7. Do konce hrací doby se ještě znovu stihli prosadit Petr ČihalTomášem Kucharičem. Domácí už jen korigovali skóre brankou v poslední minutě, ale ta již nemohla vzít úsměv z tváří znojemských florbalistů.

 

Komentář trenéra Zdeňka Skružného: Soupeř si vítězství zasloužil, byl hladovější, soustředěnější a dokázal na rozdíl od nás proměňovat své šance.

Komentář trenéra Jana Šťastníka: Na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třetině jsme již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní. Děkuji soupeři za férové utkání, přeji hodně štěstí v neděli.

Komentáře

Žádný příspěvek.