Načítání...

BLESKOVKY

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

Pondělí 9.4. 14:18:27

Objednávka GYMBAGŮ již dorazila!

"Pytle" jsou připraveny k vyzvednutí v kanceláři oddílu florbalu.

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Premiéra na výbornou!

Premiéra na výbornou!

Zveřejněno 2.9.2017 18:00 - TJ Znojmo - Přečteno: 1663×

Hned první utkání v Tipsport Superlize znamenalo pro A-tým dlouho cestu na sever, kde na ně čekal FBC Liberec. Zápas byl z důvodu pozdního příjezdu znojemských posunut o 10 minut. Naši borci se nenechali rozhodit a celé utkání zvládni skvěle. Také proto na světelné tabuli zářilo konečné skóre 4:9 v náš prospěch!

FBC Liberec vs TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:9 (1:2,1:3,2:4)

Na první superligovou trefu se nemuselo čekat dlouho, jelikož již ve 3. minutě utkání otevřel skóre Martin Šindelář. Domácí vyrovnali v polovině první třetiny, ale tento stav dlouho nevydržel. Proti byl Petr Čihal, který si vzal míček na středu hřiště a následně ho tvrdou ranou poslal přímo do šibenice liberecké branky. Krom potyčky před znojemskou bránou se toho více v první třetině neudálo.

Do druhého dějství vkročili lépe opět hosté, kteří dokázali vsítit 3 branky po sobě a tím si vypracovat dostatečný náskok. Nejprve ve 28. minutě zakončil skvělou akci Tomáš Kucharič po přihrávce Jiřího Salavy. Druhý jmenovaný následně o 4 minuty později sám rozvlnil síť. 36. minuta patřila mladíkovi Honzovi Novákovi, který se uvolnil mezi dvěma obránci a poté přesně zamířil nad ramena Vaníčka. Liberečtí ještě dokázali snížit před druhou sirénou díky dorážce Radka Valeše.

Laufeni vlétli do závěrečné třetiny s ještě větším odhodláním a hned to bylo znát. Po 2 minutách hry se trefil kapitán Pavel Palát, ale to nebylo vše. Za 31 vteřin se radoval i Zdeněk Rada, který využil přesnou přihrávku Jirky Salavy. Smolnou chvílí byl vlastní gól hostů v čase 45:01, který však znamenal pouhou úpravu skóre na 3:7. Do konce hrací doby se ještě znovu stihli prosadit Petr ČihalTomášem Kucharičem. Domácí už jen korigovali skóre brankou v poslední minutě, ale ta již nemohla vzít úsměv z tváří znojemských florbalistů.

Komentář trenéra Zdeňka Skružného: Soupeř si vítězství zasloužil, byl hladovější, soustředěnější a dokázal na rozdíl od nás proměňovat své šance.

Komentář trenéra Jana Šťastníka: Na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třetině jsme již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní. Děkuji soupeři za férové utkání, přeji hodně štěstí v neděli.