Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Čtvrtek 16.11. 19:48:15

Nominace přípravky 18.11. Brno Čejkovická: Matěj Pokorný, Šárka Hamříková - Ella Endlová, Lukáš Vlček, Šimon Stegura, Františka Klaudingerová, Tereza Eliášová, Daniel Maňura, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Jakub Honek, Filip Simota. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. Sraz v sobotu v 7:00 hodin u Pneu Kárník, návrat cca ve 13:00 hodin k Pneu Kárník. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel.: 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, tentokrát můžete doprovodit své ratolesti společně s námi v autobusu !!! Adresa haly: EZŠ Čejkovivcká, Čejkovická 10, Brno 12, 61200.

Čtvrtek 16.11. 18:28:28

STARŠÍ ŽÁCI (Brno)

sraz: neděle 9:55 u haly, odjezd: 10:00

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + kdo má dres, tak i dres

sestava: Pechura, Drozd - Vacula, Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Jirgala, Souček, Valášek, Blažek, Martinek, Gerža, Bajko, Držmíšek, Štula, Klimek

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

Pátek 10.11. 18:25:20


Mladší žákyně, sobota 11. 11. SH SportPoint, Brno

Galušková M., Procházková J.- Filáková V., Vocilková T., Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Jordánová V., Peřinková K., Plánková N., Fantová B., Bazalová N., Vlachová Z.

Sraz 7.35 před halou TJ. S sebou : kartičku pojišťovny, brýle, štulpny, pití, svačinu, gumičku nebo čelenku případně kapesné.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérce na tel 777 230 748 do pátku 22.00.

 
 
 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Premiéra na výbornou!

Premiéra na výbornou!

Zveřejněno 2.9.2017 18:00 - TJ Znojmo - Přečteno: 1438×

Hned první utkání v Tipsport Superlize znamenalo pro A-tým dlouho cestu na sever, kde na ně čekal FBC Liberec. Zápas byl z důvodu pozdního příjezdu znojemských posunut o 10 minut. Naši borci se nenechali rozhodit a celé utkání zvládni skvěle. Také proto na světelné tabuli zářilo konečné skóre 4:9 v náš prospěch!

 

FBC Liberec vs TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:9 (1:2,1:3,2:4)

Na první superligovou trefu se nemuselo čekat dlouho, jelikož již ve 3. minutě utkání otevřel skóre Martin Šindelář. Domácí vyrovnali v polovině první třetiny, ale tento stav dlouho nevydržel. Proti byl Petr Čihal, který si vzal míček na středu hřiště a následně ho tvrdou ranou poslal přímo do šibenice liberecké branky. Krom potyčky před znojemskou bránou se toho více v první třetině neudálo.

 

Do druhého dějství vkročili lépe opět hosté, kteří dokázali vsítit 3 branky po sobě a tím si vypracovat dostatečný náskok. Nejprve ve 28. minutě zakončil skvělou akci Tomáš Kucharič po přihrávce Jiřího Salavy. Druhý jmenovaný následně o 4 minuty později sám rozvlnil síť. 36. minuta patřila mladíkovi Honzovi Novákovi, který se uvolnil mezi dvěma obránci a poté přesně zamířil nad ramena Vaníčka. Liberečtí ještě dokázali snížit před druhou sirénou díky dorážce Radka Valeše.

 

Laufeni vlétli do závěrečné třetiny s ještě větším odhodláním a hned to bylo znát. Po 2 minutách hry se trefil kapitán Pavel Palát, ale to nebylo vše. Za 31 vteřin se radoval i Zdeněk Rada, který využil přesnou přihrávku Jirky Salavy. Smolnou chvílí byl vlastní gól hostů v čase 45:01, který však znamenal pouhou úpravu skóre na 3:7. Do konce hrací doby se ještě znovu stihli prosadit Petr ČihalTomášem Kucharičem. Domácí už jen korigovali skóre brankou v poslední minutě, ale ta již nemohla vzít úsměv z tváří znojemských florbalistů.

 

Komentář trenéra Zdeňka Skružného: Soupeř si vítězství zasloužil, byl hladovější, soustředěnější a dokázal na rozdíl od nás proměňovat své šance.

Komentář trenéra Jana Šťastníka: Na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třetině jsme již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní. Děkuji soupeři za férové utkání, přeji hodně štěstí v neděli.

Komentáře

Žádný příspěvek.