Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Úterý 15.5. 10:11:35

Světové hry mládeže se blíží a my pro vás máme další důležité informace. V pondělí 21. května od 16:30 hod. proběhne v zasedací místnosti sportovní haly informační schůzka k United World Games 2018.

Schůzky se zúčastní oba hlavní trenéři celých her.

Pátek 13.4. 8:09:47

Nominace přípravky 14. 4. Brno Tesla: Tereza Eliášová, Šárka Hamříková - Samuel Smejkal, Kristián Ďuriška, Jan Klíč, Samira Hrůzová, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Šimon Stegura, Lukáš Vlček, Ella Endlová, Františka Klaudingerová. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. POZOR sraz v sobotu v 7:30 u Haly TJ, návrat v cca 13:45 hodin opět k hale. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel. : 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, vzhledem k tomu, že jedeme tranzitem tak doporučuji použít vlastní dopravu. Adresa haly: TJ Tesla Lesná Brno, Halasovo náměstí 826/7, Brno 38, 638 00.

Čtvrtek 12.4. 11:37:48

POZOR ZMĚNA!!!

Ve čtvrtek 26. dubna 2018 se ruší odpolední tréninky přípravky, mladších žáků, starších žákyň a dorostenek. Důvodem je obsazenost haly, kde bude po celý den probíhat akce ÚSMĚVY 2018. Děkujeme.

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Poděkování městu Znojmu za výraznou podporu

Poděkování městu Znojmu za výraznou podporu

Zveřejněno 14.3.2018 13:18 - TJ Znojmo - Přečteno: 578×

Zastupitelstvo města Znojma rozhodlo na svém březnovém zasedání o přidělení dotací na podporu sportu ve městě v roce 2018. Finanční příspěvky poputují do pokladen více než 48 znojemských sportovních klubů.

 

Hlavními sporty ve městě zůstává hokej a fotbal, ale znojemský florbal si svojí dlouhodobou prací vybudoval pozici sportu číslo 3 ve Znojmě. Superligový celek mužů a především 14 mládežnických družstev získá v roce 2018 od města Znojma dotaci ve výši 1,2 milionů korun. K vysoké podpoře pomáhají také skvělé výsledky mládežnických kategorií, které vyhráli již několik velkých turnajů.

 

V našem oddíle je aktuálně 17 družstev (superligoví muži, muži B, ženy a 14 mládežnických celků Celkový počet členů je 421. Ve znojemském florbale je prostor jak pro chlapce, tak i pro dívky.

 

Velký úspěch prožívá  A-tým který se v loňském roce probojoval do Tipsport Superligy a rozhodně se v ní neztratil. Mimo sportovních výsledků se můžeme také pyšnit jednou z nejlepších návštěvností celé ligy a také atmosférou na utkáních! Pozadu nezůstávají ani mládežnické turnaje, naše mládežnická družstva přivezla medaile z největších světových turnajů Gothia Cup, Prague Games a Open Game!

 

V roce 2017 jsme rovněž opanovali anketu sportovec roku v kolektivech, kde mužský superligový celek získal zlato a náš mládežnický tým chlapců stříbro právě za zlaté medaile z Gothia Cupu a Prague Games.

 

Poděkování od manažera oddílu, pana Jana Šťastníka: „Chtěl bych poděkovat vedení města Znojma a všem zastupitelům za podporu, kterou florbalu ve Znojmě věnují. Bez této finanční podpory by především mládežnický florbal mohl jen obtížně fungovat. Jsme si vědomi, že podpora je směřována především pro našich 330 dětí do 18 let. V roce 2018 se budeme zaměřovat především na rozvoj našich mladých nadějí, tak abychom byli schopni si vychovat naše budoucí extraligové hráče z vlastní líhně.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.