Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 28.9. 23:11:20

Výsledek 9. kola Tipsport Superligy:

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:4

Branky Znojma: Procházka 2x, Pánek, Horák

Čtvrtek 27.9. 16:56:16

Mladší žáci - turnaj Brno Lesná

sobota 29. září - odjezd v 7:30 od pneuservisu Kárník

s sebou: věci na hraní, oba dresy, kartičku pojištěnce + pití a svačinu

Pondělí 17.9. 15:18:13

Výsledek 5. kola Tipsport Superligy:

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC 4CLEAN Česká Lípa 2:5

Branky Znojma: Kucharič, Krejčíř

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Poděkování městu Znojmu za výraznou podporu

Poděkování městu Znojmu za výraznou podporu

Zveřejněno 14.3.2018 13:18 - TJ Znojmo - Přečteno: 688×

Zastupitelstvo města Znojma rozhodlo na svém březnovém zasedání o přidělení dotací na podporu sportu ve městě v roce 2018. Finanční příspěvky poputují do pokladen více než 48 znojemských sportovních klubů.

 

Hlavními sporty ve městě zůstává hokej a fotbal, ale znojemský florbal si svojí dlouhodobou prací vybudoval pozici sportu číslo 3 ve Znojmě. Superligový celek mužů a především 14 mládežnických družstev získá v roce 2018 od města Znojma dotaci ve výši 1,2 milionů korun. K vysoké podpoře pomáhají také skvělé výsledky mládežnických kategorií, které vyhráli již několik velkých turnajů.

 

V našem oddíle je aktuálně 17 družstev (superligoví muži, muži B, ženy a 14 mládežnických celků Celkový počet členů je 421. Ve znojemském florbale je prostor jak pro chlapce, tak i pro dívky.

 

Velký úspěch prožívá  A-tým který se v loňském roce probojoval do Tipsport Superligy a rozhodně se v ní neztratil. Mimo sportovních výsledků se můžeme také pyšnit jednou z nejlepších návštěvností celé ligy a také atmosférou na utkáních! Pozadu nezůstávají ani mládežnické turnaje, naše mládežnická družstva přivezla medaile z největších světových turnajů Gothia Cup, Prague Games a Open Game!

 

V roce 2017 jsme rovněž opanovali anketu sportovec roku v kolektivech, kde mužský superligový celek získal zlato a náš mládežnický tým chlapců stříbro právě za zlaté medaile z Gothia Cupu a Prague Games.

 

Poděkování od manažera oddílu, pana Jana Šťastníka: „Chtěl bych poděkovat vedení města Znojma a všem zastupitelům za podporu, kterou florbalu ve Znojmě věnují. Bez této finanční podpory by především mládežnický florbal mohl jen obtížně fungovat. Jsme si vědomi, že podpora je směřována především pro našich 330 dětí do 18 let. V roce 2018 se budeme zaměřovat především na rozvoj našich mladých nadějí, tak abychom byli schopni si vychovat naše budoucí extraligové hráče z vlastní líhně.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.