Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 22.3. 11:52:34

Výsledek 6. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4

Branky (asistence) Znojma: Pánek, Kucharič, Šindelář 4x (Pánek, Salava)

Čtvrtek 21.3. 16:18:06

DNES (čtvrtek 21. března - 20:00) 6. utkání 1. kola Play-Down

Video: https://bit.ly/2TTNGq5

Text: https://bit.ly/2und0Fs

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Obrovská posila v boji proti Vinohradům! Ve znojemském dresu nastoupí opět Milan Fridrich!

Obrovská posila v boji proti Vinohradům! Ve znojemském dresu nastoupí opět Milan Fridrich!

Zveřejněno 15.3.2019 15:22 - TJ Znojmo - Přečteno: 1086×

Je to tak! Milan Fridrich oblékne po roce a půl opět znojemský dres a bude se rvát o udržení Tipsport Superligy! Dlouholetá opora Tatranu Střešovice, kapitán české reprezentace, jeden z nejuznávanějších hráčů české historie se vrací do rodného města!

 

Zcela jistě se jedná o pár posledních zápasů této legendy v nejvyšší florbalové soutěži. Znojemští fanoušci tak budou mít jedinečnou příležitost vidět Milana Fridricha hrát na té nejvyšší úrovni, navíc v zápasech o všechno!

 

K příchodu Milana Fridricha se vyjádřil manažer oddílu florbalu a hlavní trenér A-týmu Jan Šťastník: „Jsem rád, že se mi podařilo Milana přesvědčit, aby nám pomohl. Je to znojemský srdcař a patriot a všichni máme jeden společný cíl, tím je udržení nejvyšší florbalové soutěže ve Znojmě. Zatím jsme dohodnuti na pomoci v sérii proti SKV.“

 

„Milan Fridrich přichází do Znojma jako volný hráč. Oddíl florbalu TJ Znojmo LAUFEN CZ děkuje Tatranu Střešovice za vstřícnost při jednání o Milanově znojemské výpomoci.“ Doplnil k této novince předseda oddílu Mgr. Bedřich Daberger.

 

Také znojemští hráči jsou z návratu florbalové ikony nadšení. „Když jsem se tuhle zprávu dozvěděl, měl jsem velkou radost, že si budu moct opět zahrát po boku ikony českého florbalu. Fríďa bude pro náš tým velkým přínosem jak na hřišti, tak na střídačce. Jeho zkušenosti a pohled na hru dokáží udělat velký rozdíl. Věřím, že když nás dokázal posunout před dvěma lety k postupu, tak nám dokáže pomoct i letos k setrvání v nejvyšší soutěži.“ řekl Martin Šindelář.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.