Načítání...

 


 

BLESKOVKY

Čtvrtek 16.11. 19:48:15

Nominace přípravky 18.11. Brno Čejkovická: Matěj Pokorný, Šárka Hamříková - Ella Endlová, Lukáš Vlček, Šimon Stegura, Františka Klaudingerová, Tereza Eliášová, Daniel Maňura, Stanislav Čapoun, Jakub Janíček, Jakub Honek, Filip Simota. S sebou kartičku pojištěnce, míček, pití, svačinu, kapesné. Sraz v sobotu v 7:00 hodin u Pneu Kárník, návrat cca ve 13:00 hodin k Pneu Kárník. Všichni nominovaní potvrdí účast SMS do pátku 18:00 hodin na tel.: 606 916 518 Marek Šabatka. Upozornění pro rodiče, tentokrát můžete doprovodit své ratolesti společně s námi v autobusu !!! Adresa haly: EZŠ Čejkovivcká, Čejkovická 10, Brno 12, 61200.

Čtvrtek 16.11. 18:28:28

STARŠÍ ŽÁCI (Brno)

sraz: neděle 9:55 u haly, odjezd: 10:00

s sebou: věci na hraní + kartičku pojištěnce + kdo má dres, tak i dres

sestava: Pechura, Drozd - Vacula, Černý, Smejkal, Štipčák, Krula, Jirgala, Souček, Valášek, Blažek, Martinek, Gerža, Bajko, Držmíšek, Štula, Klimek

V případě, že hráč nemůže jet, pište/volejte na Tel. 777 703 999 (trenér Pánek)

Pátek 10.11. 18:25:20


Mladší žákyně, sobota 11. 11. SH SportPoint, Brno

Galušková M., Procházková J.- Filáková V., Vocilková T., Sedláková B., Machalová K., Játiová T., Jordánová V., Peřinková K., Plánková N., Fantová B., Bazalová N., Vlachová Z.

Sraz 7.35 před halou TJ. S sebou : kartičku pojišťovny, brýle, štulpny, pití, svačinu, gumičku nebo čelenku případně kapesné.

Účast potvrdit nebo se omluvit trenérce na tel 777 230 748 do pátku 22.00.

 
 
 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Nová tvář v managementu oddílu: Marketingový pracovník a trenér mládeže Bc. Martin Pánek!

Nová tvář v managementu oddílu: Marketingový pracovník a trenér mládeže Bc. Martin Pánek!

Zveřejněno 30.8.2017 15:16 - TJ Znojmo - Přečteno: 1208×

Již několik let působí jako hráč v mužském A týmu a fanoušci ho znají především jako dravého rychlíka a šikulu. Řeč je o Martinu Pánkovi, který bude od nové sezóny zastávat také funkci marketingového pracovníka klubu! Na starosti tak bude mít komunikaci se sponzory a médii, dále bude spravovat webové stránky a sociální sítě. V neposlední řadě se také postará o spolupráci s fanoušky oddílu a také o posilování visibility klubu v celém regionu.

Kromě toho posiluje také trenérskou strukturu. Působit bude jako trenér u kategorií starších žáků a dorostu „ Na práci trenéra se moc těším. Už dříve jsem chtěl vypomáhat jako asistent, ale bylo to časově náročné skrze vysokou školu, kterou jsem studoval v Brně. Ihned po studiu jsem obdržel nabídku od vedení klubu, abych vedl dvě kategorie a já se jí s radostí chopil. Více o něm se dozvíte v následujícím rozhovoru…

Martine, byl jsi jmenován jako Marketingový pracovník klubu, jak se to seběhlo?

S Honzou Šťastníkem jsem byl v kontaktu už v průběhu loňské sezony. Od zimy jsme se bavili téměř každých 14 dní o tom, jak se situace vyvíjí a jaké bych mohl mít možnosti, co se týče zaměstnání v klubu. Velký podíl na mé aktuální pozici má samotný postup A-týmu do Tipsport Superligy, se kterým se zvýšily finance pro celý oddíl. Pamatuju si, jak mi Honza před sérií s Českou Lípou řekl, ať se snažím, že hraju o práci (smích), naštěstí to vyšlo.

Kromě toho přicházíš zároveň jako trenér dvou kategorií. Jak se těšíš na tuto funkci?

Těším se opravdu moc. Vedl jsem starší žáky i dorost na velkých turnajích, jako je Open Game či Prague Games, takže nějaké zkušenosti s kluky již mám. Díky tomu pro mě nebude začátek tak obtížný a rovnou se naplno vrhneme do tréninků, které budou rozvíjet naše hráče dál.

Budeš při tom všem stíhat i roli hráče A-týmu?

Jsem připraven stíhat všechno! Budeme hrát Superligu a pro většinu kluků z kabiny je to vysněný cíl, takže stejně jako oni dám do toho všechno. Navíc si nemůžu nechat ujít skvělou atmosféru při našich domácích utkáních.

Řekněte nám něco o sobě, s jakou představou do florbalového oddílu přicházíš?

Chci být součástí rozvoje mládeže, jelikož je zřejmé, že práce celého oddílu jde správným směrem. Vždy mě bavila psychologie a práce s lidmi, kterou využiji jak při práci marketéra, tak při trénování mládeže. Chci, aby kluci věděli, co znamená slovo TÝM, a těšili se na každý trénink! Z pohledu jednotlivce se budu snažit u každého hráče vybudovat maximální sebedůvěru ve svůj výkon.

Po florbalové stránce jsme se o Vás již dozvěděli hodně, nyní mimoflorbalové dění. Co Vás krom florbalu baví? Jak trávíte nejraději svůj volný čas?

Svůj volný čas trávím nejčastěji se svojí přítelkyní, která mě podporuje jak v hráčské tak i trenérské kariéře. Doteď jsem studoval, takže zbytek volného času trávím s kamarády, bez kterých by to nešlo. Když mám chvilku pro sebe, tak si rád zapnu FIFU na PS4 a porážím všechny soupeře s mým oblíbeným klubem AC MILAN.

Martine, děkuji za krátký rozhovor a přeji mnoho úspěchů ve znojemském oddíle. Chcete na závěr něco vzkázat čtenářům našeho webu?

Sezona začíná, tím pádem začíná všechna radost! Za všechny spoluhráče z A-týmu se nejvíc těším na fanoušky, jak nás budou hnát dopředu a vytvoří skvělou kulisu na každém utkání. Já se na oplátku budu snažit dávat co nejvíc gólu, abych jim to všechno vrátil!

Komentáře

Žádný příspěvek.