Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Čtvrtek 7.2. 11:09:53

Příští týden odpadají z důvodu JARNÍCH PRÁZDNIN (11. - 17. 2. 2019) tréninky následujících kategorií:

přípravka LAUFEN i ZŠ Mládeže, elévové LAUFEN i ZŠ Mládeže, mladší žáci, mladší žákyně.

Ruší se také brankářský trénink a akademie!

Zbylé kategorie trénují beze změny klasicky dál!

Pondělí 4.2. 13:14:43

V úterý 5. února se ruší tréninky všech mládežnických kategorií z důvodu televizního utkání Tipsport Superligy.

Příprava na TV utkání již bude probíhat od úterních ranních hodin.

Děkujeme za pochopení.

Neděle 27.1. 19:39:48

Výsledek 22. kola základní části Tipsport Superligy:

ACEMA Sparta Praha - TJ Znojmo LAUFEN CZ 15:2

Branky Znojma: Šindelář, Čihal

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > Jan Šťastník byl vybrán do prestižní trenérské školy!

Jan Šťastník byl vybrán do prestižní trenérské školy!

Zveřejněno 21.11.2018 15:30 - TJ Znojmo - Přečteno: 555×

Náš trenér Jan Šťastník byl vybrán mezi 3 florbalové trenéry z celé České republiky, kteří mají možnost prestižního 4-měsíčního studia pod vedením světové kapacity v oboru sportovní psychologie KENA WAYE  - sportovní psycholog Leicester City při zisku jejich titulu v Premier League.

 

Kurz ‘Mind Game’ Kena Waye je navržen speciálně pro kouče sportovních her, kterým pomůže pochopit a využívat ty nejlepší nástroje a techniky pro rozvoj mentálních aspektů sportovního výkonu. Techniky a přístupy, které si trenéři osvojí, byly prakticky ověřeny v nejvyšších soutěžích a kombinují vybrané metody ze světa sportovní psychologie, psychoterapie, neurolingvistického programování a dalších oblastí. Jsou snadné k užívání a lze je účinně uzpůsobit různým sportovním odvětvím i úrovni, ať už se jedná o začátečníky, pokročilé či špičkové sportovce.

 

Kurz cíleně využívá různé styly a prvky výuky: vstupy samotných trenérů, ukázky cvičení, diskuzní skupiny i videa. Různorodost stylů zajišťuje, že kurz všestranně osloví různé studijní preference. Trenéři si jednotlivé nástroje a techniky prakticky vyzkouší, aby je mohli po skončení kurzu okamžitě využívat ve vlastní trenérské praxi.

 

Ken Way má více než pětadvacetileté zkušenosti s mentálním tréninkem. Pracoval s mnoha národními i světovými šampiony v mnoha sportovních odvětvích. Spolupracoval dosud s pěti týmy anglické Premier League, kromě jiného ve funkci sportovního psychologa Leicester City při zisku jejich titulu v Premier League. Pracoval také se špičkovými sportovci v řadě dalších sportů, jako jsou kriket, squash, plachtění, ragby, bojová umění a golf.

 

Základní okruhy studia:

·         Základy psychologie výkonu

·         Příprava na výkon: mentální zkouška

·         Budování sebedůvěry a zvládání emocí

·         Psychická houževnatost a odolnost

 

Mezi jednotlivá témata budou patřit: Stanovování cílů sportovce, vnitřní/vnější motivace, důvěra, mentální modely koučování, vizualizace, relaxace, kontrola emocí, zóna optimálního výkonu – flow, zvládání úspěchů i neúspěchů a další…

 

Reakce Jana Šťastníka na vybrání do tohoto prestižního studia: „Jsem velmi rád, že jsem byl vybrán mezi 3 trenéry v ČR, kteří mají možnost tento kurz absolvovat. Vnímám to jako odměnu, že si i v Praze všimli mé trenérské činnosti. Těším se na spoustu nových poznatků a informací, které společně s hlavním trenérem reprezentace juniorů Jiřím Jakoubkem v jedné lavici nasbíráme.:)" 

 

Komentáře

Žádný příspěvek.