Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 22.3. 11:52:34

Výsledek 6. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4

Branky (asistence) Znojma: Pánek, Kucharič, Šindelář 4x (Pánek, Salava)

Čtvrtek 21.3. 16:18:06

DNES (čtvrtek 21. března - 20:00) 6. utkání 1. kola Play-Down

Video: https://bit.ly/2TTNGq5

Text: https://bit.ly/2und0Fs

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > B-týmu se podařilo postoupit na 1. místo tabulky

B-týmu se podařilo postoupit na 1. místo tabulky

Zveřejněno 27.12.2018 15:07 - TJ Znojmo - Přečteno: 626×

B-tým v neděli odehrál další dvě utkání Jihomoravské ligy mužů a navázal na předchozích 8 výher v řadě dalšíma dvěma. Tato vítězství společně se zaváháním dosavadního lídra tabulky zajistily 1. místo v tabulce pro TJ Znojmo LAUFEN CZ B.

 

K1 Florbal Židenice – TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:9

K prvnímu utkání proti K1 Florbal Židenice jsme nastoupili v sestavě Josef Fišer, Marek Hlávka, David Jedlička, Michal Koch, Marek Krpoun, Patrik Mašek, Gabriel Miklík, Radek Pechura, Vojtěch Procházka a Igor Stašek. Celý zápas se nesl v duchu dobývání zatažené obrany soupeře a bránění brejků, kterých ovšem mnoho nebylo, o čemž svědčí i výsledky jednotlivých částí 0:2, 0:4, 1:3. Po klidném utkání bez vyloučení na obou stranách svítilo na výsledkové tabuli skóre 9:1 pro Znojmo.

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Čechie Zastávka 7:4

Druhé utkání už tak hladký průběh nemělo. Soupeř, posílený vítězstvím nad dosavadním lídrem tabulky, zvolil od samého začátku soustředěnou obranu s tvrdou hrou, kterou rozhodčí akceptovali. Výsledkem bylo přiostřování soubojů a stav 1:1 po první části. Ještě prvních 5 minut 2. třetiny se hrál florbal. Poté nastalo 15 minut temna. Během této doby došlo ke dvěma vyloučením na straně soupeře a ke 4 vyloučením na straně naší, plus udělení osobního trestu pro Gabriela Miklíka a červené karty pro Vojtu Procházku. Při takovém přídělu trestů se našly i okamžiky, kdy jsme mohli využít pouze 7 hráčů, protože zbytek byl na lavici trestů nebo ve sprše. Stav po druhé části se zastavil na 2:4 pro soupeře. Od 5. minuty 3. třetiny, kdy největší bouřliváci chladili hlavy v rámci svých trestů, začal zbytek týmu pracovat na obratu utkání. A to se povedlo. Během necelých 7 minut se podařilo vstřelit 4 góly a na výsledkové tabuli svítilo skóre 7:4. Jelikož jsme soupeři už nic dalšího nedovolili, výsledek třetiny byl 5:0. Z toho plyne, že i těchto soustředěných 7 minut naší hry by vlastně stačilo k poražení soupeře, který vstřelil 4 branky. Zbytek zápasu se dá považovat tak nějak za „ztrátu“ pro všechny zúčastněné.

 

Komentáře

Žádný příspěvek.