TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4

Branky (asistence) Znojma: Pánek, Kucharič, Šindelář 4x (Pánek, Salava)

DNES (čtvrtek 21. března - 20:00) 6. utkání 1. kola Play-Down

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > B-tým: Zisk 4 bodů nebo ztráta 2 bodů?

B-tým: Zisk 4 bodů nebo ztráta 2 bodů?

Zveřejněno 6.3.2019 10:36 - TJ Znojmo - Přečteno: 284×

B-tým v neděli 10. 2. 2019 odehrál další dvě utkání Jihomoravské ligy mužů, kdy první zápas vyhrál a ve druhém remizoval. Je otázkou, jestli šlo o zisk nebo ztrátu. Ale začněme pěkně popořadě. Do obou zápasů jsme nastoupili v sestavě Daniel Dvořák, Josef Fišer, David Jedlička, Michal Koch, Marek Krpoun, Patrik Mašek, Petr Mašek, Gabriel Miklík, Radek Pechura ml., Radek Pechura st. a Igor Stašek.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – FBC SLAVKOV 9:6

Do zápasu jsme vstoupili obdrženou brankou již ve 37. vteřině. Od té doby se celé klání neslo v duchu nepřetržitého přetahování o jednogólové vedení. O výsledku rozhodlo až posledních 5 minut, kdy se nám podařilo soupeři odskočit o 3 branky také díky gólu při soupeřově powerplay. Výsledky jednotlivých třetin byly 3:2, 4:3, 2:1. V zápase bodovalo celkem 7 hráčů, z nichž nejproduktivnějším byl Gabriel Miklík se 4 body za 2 góly a 2 asistence. Dalším pozitivním bodem byly ubráněné dvě oslabení. Jelikož šlo v tu chvíli o souboj prvního týmu se šestým, bylo získání bodů skoro povinností.

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Patriots Brno 5:5

Druhé utkání bylo ve vývoji skóre přesnou kopií předchozího zápasu. Soupeř byl prvním, kdo se radoval. A pak už to bylo jak na houpačce, o čemž vypovídají výsledky jednotlivých třetin 2:1, 1:2, 2:2. Zápas byl velmi vyrovnaný, z obou stran tvrdý, na naší straně se dvěma tříbodovými hráči Davidem Jedličkem (2+1) a Gabrielem Miklíkem (1+2). Bohužel se nám ale nepodařilo zužitkovat ani jednu ze tří nabídnutých přesilových her, rovnoměrně rozložených do všech tří třetin. Nám se podařilo také hrát tři oslabení, ale všechny během třetí třetiny. Na rozdíl od nás soupeř jedno využil, což vedlo k vyrovnání stavu pouhých 15 vteřin před koncem. Jelikož bylo toto vyloučení přinejmenším sporné, byl pocit z remízy spíš trpký, což vedlo k ještě jednomu vyloučení a červené kartě za nesportovní chování. Takže je otázka, zda jsou 4 body z těchto dvou utkání zisk anebo ztráta...

Autor: Igor Stašek