Načítání...

 

 

 

BLESKOVKY

Pátek 22.3. 11:52:34

Výsledek 6. utkání 1. kola Play-Down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 6:4

Branky (asistence) Znojma: Pánek, Kucharič, Šindelář 4x (Pánek, Salava)

Čtvrtek 21.3. 16:18:06

DNES (čtvrtek 21. března - 20:00) 6. utkání 1. kola Play-Down

Video: https://bit.ly/2TTNGq5

Text: https://bit.ly/2und0Fs

Úterý 19.3. 22:56:03

Výsledek 5. utkání 1. kola play-down

TJ Znojmo LAUFEN CZ - TJ Sokol Královské Vinohrady 4:10

Branky Znojma: Fridrich, Žižka (Šindelář), Pánek (Kucharič), Šindelář (Kucharič)

 

AKTUALITY

Úvod > AKTUALITY > A-tým prohrál s Bohemkou na Děkance 4:10

A-tým prohrál s Bohemkou na Děkance 4:10

Zveřejněno 8.1.2019 18:04 - TJ Znojmo - Přečteno: 264×

Znojemští florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ zajížděli v uplynulém víkendu do Prahy na hřiště FBŠ Bohemians. V neděli se s nimi utkali na jejich domácím hřišti – na Děkance, ale bohužel k bodům měli u klokanů daleko.

 

FbŠ Bohemians - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:4

Znojemský A-tým nevstoupil do utkání příliš dobře a pražská Bohemka měla mnohem více míček na svých čepelích a toho také využili. V čase 12:19 bylo skóre utkání již 3:0 pro domácí. Brankou do šatny však vlil energii do žil znojemským Jiří Salava, který tak využil znojemskou přesilovou hru.

 

Laufeni se poté vrátili do 2. třetiny jako vyměnění a prvních 10 minut druhé třetiny byla hra vyrovnaná a šance se střídaly na obou stranách, včetně samostatného úniku znojemského Petra Slámy. Znojmo však svých šancí nevyužilo a jako první se ve druhé třetině prosadili domácí, kteří poté převzali otěže zápasu nadobro do svých rukou. V závěru třetiny korigoval skóre, po krásné asistenci Tomáše Kuchariče, Filip Horák a TJ Znojmo LAUFEN CZ využilo tak i svou druhou přesilovou hru v zápase.

 

Do 3. třetiny vlétla Bohemka jako uragán a Jakub Buršík tak zkompletoval čistý hattrick během prvních 9 minut poslední periody. Hra se poté přelévala ze strany na stranu. Pražané poté přidali ještě jeden gól a znojemští jim kontrovali dvěma brankami od střelců, kteří se již v utkání za TJ Znojmo LAUFEN CZ prosadili. Svoji druhou branku v utkaní vstřelil Jiří Salava a po něm se prosadil podruhé i Filip Horák.

 

Znojmo se tak vrátilo z Prahy bez bodu, ale o další body do tabulky bude bojovat hned tento pátek, kdy zajíždí do Otrokovic a poté v pondělí se utká doma ve speciálním zápase hraném pro znojemské školáky, kdy se domácí TJ Znojmo LAUFEN CZ postaví Sokolu Pardubice.

 

Branky (asistence) Znojma: 18. Jiří Salava (Šindelář), 40. Filip Horák (Kucharič), 50. Jiří Salava (Procházka), 57. Filip Horák (Šindelář)

 

Komentář trenéra FBŠ Bohemians Michala Jedličky: „Dnešní zápas se nám povedl a od začátku zápasu jsme diktovali tempo a pomalu jsme navyšovali skóre. Jediný malý výpadek přišel na začátku druhé třetiny, kdy jsme si mysleli, že to půjde samo. Od 28 minuty až do konce jsme hráli velmi dobře. Díky.“

Komentář trenéra TJ Znojmo LAUFEN CZ Karla Virgla: „Zasloužené vítězství domácího týmu. Naše hra v obranném pásmu byla dnes neúčinná a místy dosti naivní a pomohla domácím k jasnému vítězství.“

 

Komentáře

Žádný příspěvek.