A-tým zvládl i druhý zápas v řadě na hraně vyřazení a o sestupu se rozhodne až v 7. rozhodujícím utkání!

Florbalisté TJ Znojmo LAUFEN CZ vyzvali včera na domácí palubovce v 6. utkání 2. kola Play-Down brněnské Buldoky, kteří měli už druhý „matchball“ k ukončení série o udržení Tipsport Superligy. LAUFEN však již podruhé v řadě dokázal svého soupeře porazit a tím si vybojoval rozhodující 7. zápas, ve kterém půjde o všechno!

Poslední utkání série se odehraje již tuto sobotu 13. dubna v brněnské hale Vodova. Tento velký zápas o přímý sestup do 1. ligy mužů odstartuje v 17:00!

Za celý klub se těšíme, že přijedete podpořit náš A-tým a vytvoříte nám tak domácí atmosféru i v Brně! SPOLEČNĚ ZA ZNOJMO!

 

TJ Znojmo LAUFEN CZ – Bulldogs Brno 6:5 (3:3, 2:0, 1:2)

Celé utkání probíhalo ve vysokém tempu. Oproti úternímu utkání v Brně se hrál včera poměrně pohledný florbal a k vidění byla spousta šancí na obou stranách. Hlavní roli hráli opět brankáři, kteří předvedli výborný výkon. Do poloviny utkání to bylo jak na houpačce. LAUFEN se dostal brzy do vedení 2:0 a mohl hned několikrát navýšit. Jenže Kuhn Buldoky podržel a v čase 10:02 už to bylo 2:3 a na koni byli Brňané. Martin Šindelář poté proměnil trestné střílení a bylo srovnáno.

Druhá třetina patřila domácím, kteří během 30 vteřin vstřelili 2 branky a dostali se do herní pohody.

V polovině poslední periody navýšil Tomáš Kucharič na 6:3 a vypadalo to, že si Znojmo v klidu dojde pro vítězství. Buldoci však šáhli k powerplay a během jedné minuty snížili na 6:5! LAUFEN však tento zápas dokázal udržet a díky bojovnému výkonu si vybojoval rozhodující 7 utkání série!

Branky (asistence) Znojma: Ďuriška (Žižka), Žižka (Šindelář), Šindelář, Kucharič (Pánek), Žižka (Šindelář), Kucharič (Čihal)

Komentář trenéra Jana Šťastníka: „Tak jak jsme v úterý slíbili, tak jsme dřeli. Občas jsme k tomu přidali i trošku florbalovosti a dnes to zase stačilo. Čeká nás již druhý sedmý zápas v krátkém časovém sledu. Víme, že to bude především o hlavě a my budeme lépe připraveni. Díky skvělým fanouškům a doufám, že se uvidíme v sobotu v 17 hodin na Vodové!“

Komentář trenéra Davida Kyzlinka: „Rozhodne sedmý zápas, tak to má být, tak to bude spravedlivé, celá série je vyrovnaná“.

Komentáře